Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A szeptemberi Magyarország-Hol...

A szeptemberi Magyarország-Hollandia meccsre mikortól lehet jegyet venni és hol érdemes?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Sátán fia:


T-S szektor valamelyikében voltál?:)Jómagam is ott élvezem a meccseket:)


A válaszhoz annyit,hogy lehet hamarabb is elkezdik.

Augusztus 15 ugye Izrael itthon,elképzelhető,hogy azzal egy időben kezdik árusítani.

A divatok meg tényleg k*rva idegesítőek,jönnek mikor jó az ellenfél..

2012. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A meccs előtt általában 2-3 héttel már lehet jegyet venni. És általában csak 1 helyen tudod megváltani a belépőt, az IBUSZ irodákban, mert az MLSZ velük van szerződésben.
2012. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen a T-ben voltam.Más szektorba csak ülni meg szotyizni érdemes.
2012. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló (sátán fia) és kedves 2. válaszoló(szintén Sátán fia)!

Épp azért teszek fel ilyen kérdést, mert még soha életemben nem voltam meccsen, és nem leszek. Mellesleg lány vagyok, és egy kedves barátomnak szánom a jegyet születésnapjára, aki már rengetegszer volt meccsen, és nem divatdrukker. És épp azért kérdeztem meg ezt a mások számára triviális kérdést itt, mert nem vagyok otthon ebben a témában, és ez az oldal erre van kitalálva.

Egyébként Te komolyan magadtól kérdezted meg, hogy melyik szektorban ültél? És még válaszoltál is rá...

Egyébként az információkat mindegyikőtöknek nagyon köszönöm!

2012. jún. 12. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Magammal beszélnék?Atya ég,lehet lenézek holnap a dokihoz mert nem rémlik hogy én írtam volna a másodikat.
2012. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem megy egy ember két regisztrációval vagy hússzal, és a 6. is ugyanaz, de mindegy, nem érdekes.


Nem vitatkozásra találták ki ezt az oldalt.

2012. jún. 12. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:

De mi értelme lenne,ha több nevet regisztrál?:D


Ha annyira szemétkedni akar,egyszerűen elrejti a nevét,és kész..


De nem értem miért tartod annyira meglepőnek,hogy az oldal regisztráltjai között van két olyan ember,aki egy magyar válogatott meccsen ugyanabba a szektorban foglal helyet(áll)...

A kérdésedre meg egyébként megkaptad a választ,nem értem a további hisztit..

2012. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!