Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociban mi értelme van annak,...

Fociban mi értelme van annak, hogy egy osztályt kettéosztanak Felső és Alsó-házra? Ha a szezon végén a Felső-házban utolsóként végez egy csapat, akkor kiesik Alsó-házba, vagy II. osztályba?

Figyelt kérdés
Ha több pontja van az Alsó házban pár csapatnak, mint a Felső-házban párnak, akkor mi van?

2012. jún. 12. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát te hány éves vagy 10?
2012. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyet ha ne tudsz.......
2012. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na akkor mondd már el nagyokos!!
2012. jún. 12. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Hülyeséget írtál... Szerintem az első és másod osztályokra gondol. De van ott még harmad osztály is stb... A másodosztályból az első 3 feljut, az első osztályból az utolsó három kiesik. Mindegy mennyi pontuk van. Ennyi
2012. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A-a, ez nem ugyanaz, haver!Vmikor csinálnak olyat, h szétszednek egy osztályt, pl Belga I.osztályt és lesz belőle Felső és Alsó-ház...de ezek szerint jobban tudom ezeket, mint te...
2012. jún. 12. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Az alsóház,ha jól tudom arról dönt,hogy ki esik ki.

A felsőház pedig az európai kupák indulási helyeiért van.

De lehet hülyeséget írok,de a belga bajnokiból ez rémlik.


Az okát nem tudom miért jó..Kevés csapat,kevesebb lesz,lehet így oldják meg,hogy a bajnokság igazodjon a több-csapatos európai bajnokságokhoz.

Mert ugye nagyjából egy időben van vége..+- pár hét.

2012. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdésedet, és én is gondolkodtam már ilyenen, egyébként volt idén ilyen az orosz elsőosztályban, hogy az alsó házat 62ponttal vezette az egyik csapat, a felső házban pedig csak 59 pontja volt az utolsónak. Helycsere nem történt.
2012. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó 2 válaszolónak köszönöm szépen! :)
2012. jún. 13. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!