Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha a kosárlabdát elakarom...

Ha a kosárlabdát elakarom kezdeni verseny szinten 23 évesen, akkor mi legyen az első lépés?

Figyelt kérdés
Mert gondolom elsőre nem vesznek be egy csapatba sem.

2012. jún. 12. 23:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy melyik Európai országban lenne érdemes próbálkoznom?
2012. jún. 12. 23:46
 2/8 anonim ***** válasza:
enis 23 vagyok. kosarat csak egy hetig sportoltam, de kozeli rokonom nyomja. mivel nem tudom mennyire vagy jo es h mennyire gondolod komolyan, abbol indulok ki h amatör vagy es elegge szeretnel jo lenni. ez esetben az elso lepes az legyen h eldontod: kepes vagy e minden nap kuzdeni akkor is amikor már rohadtul nem akarod, mert van célod, vagy nem? ugyani a kosarat a profik kb 7 evesen kezdik :) ugyh ennel jobban csak akkor lennel lemaradva ha 30eveen akarnad elkezdeni
2012. jún. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig még csak hobbi szinten kosaraztam.
2012. jún. 14. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy?:D
2012. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy embert aki felnőtt korában kezdett el kosarazni, egyetemen.. magas volt, tesiórákon a csak labdafogást kellett gyakorolnia.. Késöbb válogatott lett ;) De ez már 30 éve...
2012. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem először azt kéne elérni, hogy elég jó kondiban legyél hozzá. Hidd el, ez tényleg döntő dolog lehet! :)
2012. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz is valamennyire kosarazni, először érdemes lenne városi, megyei bajnokságokban próbálkozni. Ott nem profik vannak, de mégis belekóstolsz abba, hogy milyen is tétmeccseken játszani.
2012. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dobálgassál kosárra,ha magas vagy akkor gyakorold a zsákolást,meg még végezz ilyen gyakorlatokat!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!