Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 18 Évesen késő elkezdeni...

18 Évesen késő elkezdeni kézilabdázni lehetek még nagyobb csapatba játékos?

Figyelt kérdés
Régen kézilabdáztam 3-4 évig most focizok de vissza szeretnék térni a kézilabdához van rá esélyem

2012. jún. 15. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor jó.
2012. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Elég késő mivel már kiestél a serdülő korosztályból (elég régen) de ha odamész egy csapathoz hogy most én kézilabdázni akarok akkor nem fogsz egyböl meccseket játszani kemény edzések vannak stb., keretből kimaradás, szóval elégggé nehéz ez így.... én már 10 éve kézilabdázok és kitartónak kellett lennem hogy most ott lehessek ahol.....

Esetleg egy amatőr csapatban megyei osztályba, vagy nb2-be tudnál menni...!

2012. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem te hol játszol?
2012. jún. 15. 14:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Én egy utánpótlás csapatra gondoltam ott kifejezetten az én korosztályom van.Tudom ahoz hogy bekerüljek a csapatba továbbiakban keményen kell dolgozzak.
2012. jún. 15. 19:03
 5/9 anonim ***** válasza:
a második válaszadó jó választ adott, valóban úgy van ahogy mondja. Már én is csak a "gyengébb", kissebb bajnokságot látom elérhetőnek a számodra. Én pont fordítva vagyok. Én kézilabdázom, és focizni szeretnék ismét. De sok sikert! :D
2012. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem sincs rá sok esély. Én is így jártam. A VASAS utánpótlásában játszottam 12 éves koromtól, bekerültem a serdülő csapatba, majd 16 évesen ki kellett hagynom egy évet, és mire visszamentem, addigra a többiek már az ifiben játszottak, én meg már nem kerültem be a keretbe. Jártam az edzésekre, mindent csináltam velük, de egy év múlva megelégeltem, hogy csak kispadon ülök, holott előtte a kezdő csapatban voltam, és végül abbahagytam. Az egyetemi csapatban aztán még játszottam, most meg lediplomáztam és nagyon hiányzik. Én is szívesen játszanék, de már nem sok lehetőséget látok rá. És sajnos ez nem az a sport, mint a foci vagy a kosár, hogy jobb híján menjünk le a barátokkal a térre játszani kicsit :(
2012. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az nem lenne baj ha nem játszanék csak szeretnék egy nagyobb utánpótlás csapat edzésére eljárni ennyi.
2012. jún. 16. 12:37
 8/9 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem késő. Én ismerek olyan embert aki 19évesen kezdett el és 3 év alatt fejlődött annyit, mint aki 10éves korától játszik és most is profi szinten kézizik egy klubnál. Adj bele mindent, semmi sincs veszve
2012. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendebn én is ezen a véleményen vagyok! Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:D
2012. jún. 16. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!