Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti nem utáljátok ezt a Deák...

Ti nem utáljátok ezt a Deák Horváth Péter kommentátort?

Figyelt kérdés
A kommentátoroknak nem szabadna állást foglalniuk, de ő egyfolytában kinyilatkoztatja, h a másik csapat milyen béna pl. olasz-horvát meccsen is egyértlemű volt, h a horvátoknak drukkol. Most is: "minek 2 labda, az oroszok egyel sem tudnak mit csinálni" és hasonló beszólásai -.-"
2012. jún. 16. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Az m1-en nincs értelmes kommentátor...
2012. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ez engem is idegesített teljesen részre hajló volt..

a gundel a jóóó:))őt birom:D

2012. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Fülöp László kommentálását szeretem, de nincs az mtvnél:(
2012. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is Gundit bírom a legjobban, ő legalább szólt tegnap is, hogy mondani fogja a másik meccs eredményét. De ma olasz-ír meccset is ez a deák balf@sz fogja közvetíteni:(
2012. jún. 18. 17:07
 5/9 anonim válasza:
most is Ő közvetíti a cseh portugált, hát szívesen csinálnék neki a kolumbiai nyakkendőt, fú de utálom. F@szságokat beszél össze vissza, az se zavarja ha közbe valaki gólt rúg, ő a hátvéd magánéletéről dumál. F@szkalap -.- Gundi jó, meg még van egy másik Ő is nagyon jó, csak a nevét nem tudom. De remélem a döntőt Gundi kapja.
2012. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 lab válasza:

De igen!

A legutóbbi eset: tegnap Csehország - Portugália ,

25.perc ,Ronaldo kapott kiváló labdát Moutinhótól, lövését Cech bravúrral védte, de közben

Webb már kifelé ítélt, mert szabálytalanságot látott a Real Madrid szélsőjénél.

A meccs alatt legalább 8-szor emlegette, mint nagy helyzetet, az összefoglalóban is, sőt ma reggel is.

A felelős szerkesztők ilyenkor alszanak, vagy a kocsmában vannak?

2012. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szörnyen idegesítő hangja van és olyan megállapításokat tesz tök büszkén, amiket a hülye is lát...másrészt amikor felolvassa a versenyzők nevét full magyar akcentussal, azt is mit hisz vakok vagyunk!?
2012. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jack Potier válasza:
De.
2012. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Horti Gábor mindörökké!!!
2013. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!