Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Foci. Vihetem még valamire?

Foci. Vihetem még valamire?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nem nagyon van focis múltam, soha nem jártam edzésekre. Egy kis faluban élek, a környéken van egy kisváros, ahol van ifi csapat, de ismerem az edzőket és nem vagyok túl jó véleménnyel róluk, úgy értem emberileg. Tehát oda nem szívesen mennék.

Amikor összejövünk focizni, akkor kapus vagyok, szeretek is védeni, tehát nem azért én állok a kapuban, mert a mezőnyben nem lenne helyem.

A kérdésem az lenne tulajdonképpen, hogy lehet-e így még belőlem valami vagy már inkább ne foglalkozzak a dologgal? Természetesen nem a válogatott kapusa akarok lenni, csak valami hivatalos csapatban játszani.


2012. jún. 18. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
valami fc-ben vagy se-ben simán, de az anji macskakaja kapusa már nem leszel
2012. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de tudom, hogy el foglak. 20évesen már más gólkirály a bajnokságában, többszázezer eurót ér stb... Te ha még most kezdenél edzeni, hogy bírd a 90percet, az legalább 1 év, 21évesen meg már nemhiszem, hogy nb1-2ben helyed lenne múlt nélkül. Megye 2-3ban még van esélyed.
2012. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

meg a gondolkodásod is elmebeteg, 20 éves létedre...


szerinted a profi csapatokba azt állítják be kapusnak, aki a mezőnyben túl béna? A kapus az egyik kulcsember a csapatban, a védelem karmestere.

2012. jún. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is megye 2.-3.-ban gondolkozom.

#3 - Nem ezt mondtam, de sokszor van olyan, hogy egy baráti focizás alakalmával a mezőnyben leghasznavehetetlenebb embert állítják be a kapuba. Tehát én nem a profi szintről beszéltem.

2012. jún. 19. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:
20 évesen nem sokra persze hivatalos falusi csapatokba mindig kell ember.De ha ebből akarsz megélni felejtsd el minimum 13-14 évesen már elkell ahoz komoly dolgozni (nem árt ha előbb) utánpotlásba focizgatni hogy jó legyél és megis fizessenek érte és ez sem garancia.
2012. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem megélhetésszerűen akarok focizni, csak szeretem ezt a sportot és szeretnék egy normálisnak mondható csapatban játszani, rendes meccseket.
2012. jún. 19. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!