Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért az olaszok jutottak...

Miért az olaszok jutottak volna tovább elsőként a C-ből, ha a spanyol-horvát döntetlen marad?

Figyelt kérdés
Csak mert a spanyoloknak jobb volt a gólkülönbsége és az egymás elleni meccsük is 1-1 lett. Többen sem tudtunk rájönni...

2012. jún. 18. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
UEFA koefficiens miatt valószínűleg
2012. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első rosszul mondta.

Azért mert ugye ha pontegyenlőség van, akkor nem az számít, hogy az egész csoportban a gólkülönbség, hanem akkor "leválasztják" Írországot.

És akkor ugye horvát, olasz,spanyoloknak 3pontjuk van egymás ellen. Mindgyik meccs döntetlen lett.

És akkor ugye a gólkülönbséget kell nézni(megint az írek nélkül) és akkor ugye mindenkinek 0-s gólkülönbsége van. De! az olaszoknak 2-2-es míg a másik kettőnek 1-1-es.

Így több rúgott góllal jutottak volna tovább. Remélem tuudtam segíteni és érthető voltam :D

2012. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A-a, a spanyolok előbb vannak.

És azóta megfejtették nekem. Azért, mert ha az 0-0 marad, akkor hármas pontegyenlőség alakul ki, és olyankor az Írország elleni eredményeket kiveszik, vagyis Olaszo. gólkülönbsége jobb lett volna.

De azért köszi a választ :)

2012. jún. 19. 10:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Á, köszönöm azért neked is, kedves második válaszoló :D
2012. jún. 19. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!