Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a jobb? Michael Jordan vs...

Ki a jobb? Michael Jordan vs Kobe Bryant!

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 12:58
1 2
 1/15 kakao01 ***** válasza:
55%
egyértelmű hogy Mike
2012. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
53%

ezt nem lehet eldönteni szerintem :

Kobe : Nagyon jól dob akárhonnan , tud zsákolni elég nehéz helyzetekből és szerintem dobásokban egyértelműen jobb mint Jordan,de sajnos neki nem adott a lehetőség hogy szép passzokat adjon amiből kosár születik mert nem tul jó a los angeles lakers mostanság


Mike: A valaha élt legjobb zsákolója szinte bármilyen helyzetből tud zsákolni pedig nem is olyan magas kintről is jól dob de sztem közel sem annyira mint Kobe


nehéz de ha 1v1 lenne akkor szerintem kb fifty-fifty esély

DE nem tom

2012. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
mind2 teljesen különböző
2012. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 kakao01 ***** válasza:
100%
éppen az hogy a két játékos hasonló ugyanolyan magasak ugyanazon a poston játszanak azért mégsem egy lebront kell összehasonlítani kobeval na az már más lenne! Jordan amúgy is jobb százalékkal dobott mezőnyből. és itt van egy bizonyíték miért sokkal jobb Jordan [link]
2012. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kobe Bryant a jobb- MJ 49 éves:P

Amúgy nehéz kérdés, nekem nem adatott meg Jordant látni játszani, kérdés hogy őt még aktív évei alatt titulálták a kosárlabda legjobbjának, vagy csak utólag?

2012. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
jobb százalékkal de ő ha nem volt szabadon általátban v passzolt v bement közelre zsákolás céljából viszont kobe az nagyon sok dobást válal és olyanokat is amikor rajta vannak 2-3man (kicsit önző de most kinek passzoljon?) és neki bemegy és ugyanugy betudja zsákolni mint MIchael csak épp nem ugrik olyan nagyot és nem csinálja olyan látványosan de szükséges helyzetekben egál sztem szal kobe összességében jóval jobb DOBÓ mint Jordan
2012. júl. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
és ammeg kobe nem válal összben annyi dobást mint michael és azért nincs jó assist száma mert a csapattársai nem vmi jók és oké .. lehet jobb jordan de akkor is jordannak jobb lehetőségei voltak az akkori Bulls-al mint most Kobe-nak a Lakers-sel de ha megnézel 1 Clinicet mind a 2jükről akk azt látnád h kobe tényleg tud kosarazni és tehetséges mert legtöbbet távoli dobást látnál viszont mike clinic-ében 80% zsákolás
2012. júl. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
de egyvalamint elkell ismerni : mind a 2-en félelmetesen jól játszanak
2012. júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kobe Bryant most van ugye fénykorában... Ha Jordannel szembeállítanánk amikor még ő maga is fénykorát élte, véleményem szerint Hiss Airness megszorongatná Bryantet. Jelen helyzetet nézve, hogy Jordan már 9 éve visszavonult, nem mondom, hogy nyerne Bryant ellen, de hogy még most is megszorongatná őt efelől semmi kétségem. Szóval Jordan.
2012. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
82%

azért azzal nem értenék egyet hogy kobe jobban dob mint jordan, csak a számokat nézzük jordannak 6 szezonjában volt 50% feletti dobó teljesítménye és carrierjét is .497%-kal zárta míg bryantnek egy 50%feletti szezonja sem volt és .450%os játékos , félre értés ne essék mind2en jók , meg a 2 játékost összese lehet hasonlítani...

de azért valakik megpróbálták

[link]

2012. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!