Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focizás közben megütöttem a...

Dempsey kérdése:

Focizás közben megütöttem a sarkam betonos pályán, másnap reggelre nehezen tudtam ránehezedni a lábamra. Sétálás is nehezen megy, mit tudnék tenni annak érdekében, hogy mielőbb meggyógyuljak?

Figyelt kérdés
Korábban is volt a sarkammal problémám, elég sok időt kellett kihagynom, nem szeretném még egy nyaram így átélni.

2012. jún. 22. 07:37
 1/6 Cristian1997 ***** válasza:
Lehet megzúzódott,pihentesd sokat, és pócold fel. De szerintem dokihoz is elnézhetnél.
2012. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit értesz a sok alatt? Most raktam rá jeget, sajnos már korábbi esetnél voltam dokinál, de itt vidéki kórházban, a doki annyira segítőkész volt, hogy az volt az egyetlen baja, hogy élek, meg hogy panaszom van, nem segített semmit :(
2012. jún. 22. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:

ilyen már nekem is volt sokszor!

Vagy hagyod hogy magától regenerálódjon vagy minden ste és délben vizes ruhával és jéggel tekerd körbe és kenjed sportkrémmel !

ha nem múlik nézesd meg egy orvossal!

2012. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vizes ruhával mennyi ideig tart a regenerálódás?? Azt fogom csinálni, ma már jegeltem. És van valami mód amivel meglehet előzni az ilyen eseteket? Nekem is volt már anno, rá is dolgoztam és, elég sokat ki kellett hagynom.
2012. jún. 22. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit pihensz én csak suliba jártam vele és úgy 2 és fél hétig tartott

Nem tudom hogy meg lehet-e előzni!

2012. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jún. 26. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!