Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fiúk! Ti szeretitek?

Fiúk! Ti szeretitek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és nagyon szeretem a focit. Képes vagyok róla nagyon hosszú ideig beszélgetni. Ez nektek bejön? Csakvmert a barátnőim szokták mondani hogy ez annyira nem lányos, és lányos dolgokkal kéne foglalkoznom.Ja és azt szeretitek ha egy lány bír enni? Mármint azt szeretitek ha mondjuk bevág egy jó nagy tál spagettit?

2012. jún. 25. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinttem ha rez érdekel, miért ne beszélj róla? Tegnap voltam rallyn és ott is elég sok lény volt (nem a pasijukkal).
2012. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
én személy szerint bírom, ha lehet egy lánnyal rendesen beszélgetni valamiről. ami érdekel mind a kettőnket, jelen esetben a foci. és az sem zavar, ha sokat eszek csak ez ne legyen arányos a súlyával.
2012. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
eszik*
2012. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. az evésről annyit: nem olyan az alkatom ami a normális kajától hízik.(és sportolok is) Hanem az édességektől. De nagyon örülök ha így látjátok :)
2012. jún. 25. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
én szeretem de csak ha a lány nem fogaz, és olykor-olykor a kezét is használja
2012. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is lány vagyok és velem is ugyanez a helyzet.örülök, h van még ilyen lány mint én :D
2012. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kifejezetten szeretem az ilyen típusú lányokat.. 23/F és szerintem nem vagyok egyedül, de azért szerintem nem ez a legeslegfontosabb :) Mindenesetre szerintem pluszpont. ;)
2012. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
húú.. álomnő ;D amúgy viccen kívül tök jó lenne egy ilyen barátnő :PP
2012. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is imádom a focit, de ezen kívül teljesen lányos vagyok, a a barátnőimet nem is zavarja:)
2012. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!