Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a Foci EB 2012...

Szerintetek a Foci EB 2012 meg van rendezve?

Figyelt kérdés
Komoly, és nem elfogult foci drukker válaszokat kérnék. Valamint, hogy szerintetek más klub, bajnoki meccsek megvannak-e rendezve?
2012. júl. 1. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, idén megrendezésre került a 2012-es foci eb
2012. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
(Y) :)
2012. júl. 1. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne megrendezve, mekkora fejetlenség lenne?

Amúgy te gondolom a bundázásra gondolsz, nem érzem ezt, de ha este az olaszok nyernek, akkor elgondolkodom rajta. :)

2012. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, bundázásra gondoltam ha valaki nem értette volna
2012. júl. 1. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Én értettem, de ez magas labda volt:P
2012. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Én is raktam fel erről kérdést, de le lettem hurrogva, h teljesen természetes, h C Ronaldo egy méterről fölé lövi a labdát.

Szerintem ma döntetlen lesz aztán az olaszok nyernek.

Legalábbis ma rekordnézettséget várnak, ennek fényében nem lehet elbohóckodni 90 perc alatt a meccset, kell a hosszabbítás a reklámok miatt.

Szal minimum két gól és döntetlen lesz majd a hosszabbításban az olaszok nyernek, 11 nem lesz.

2012. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na végre hallok ilyet is, reméltem h nem vagyok annyira "összeesküvés elméletes". Egyébként kb így gondolom énis a mai meccset
2012. júl. 1. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nincs benne bunda! Ha bunda lett volna, akkor a németek győznek itt is, meg a BL-ben is:D

Na de most komolyan, ilyen olyan szervezetek ellenőrzik, felügyelik a sporteseményeket. Ennyi erővel minden olimpia, mindenféle világversenyben benne van, hogy meg van bundázva. Szóval ezt mindenbe bele lehet magyarázni, igen összeesküvés elméletes vagy túlzottan is!! :)

2012. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem, azok a hülye ukránok elcserélték a szövegkönyvet, Balotelli kapta, azt, amit a spanyoloknak kellett volna, így ő beszélt 4 gólról....
2012. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!