Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért gúnyolják Mario Balotellit?

Miért gúnyolják Mario Balotellit?

Figyelt kérdés

Rengeteg oldalon ennek a focistának van fent egy rakás photoshopos fotója különböző pózokban.

Mivel érdemelte ki, hogy ennyire nevetség tárgya lett?



2012. júl. 2. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gúnyolják, csak vicces volt ahogy beállt, és sokaknak megindult a fantáziája. Ez nem gúnyolódás
2012. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a beállás elég magas labda volt, plusz elég nagyképű!
2012. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hahaha, most én is rákerestem XD Azért viccelődnek azzal a beállással, mert olyan, mint aki a wc-n erőlködik XD


Gerard Butlerről is rengeteg ilyen kép van a 300-ból, ahogy ordít. És tényleg nem gúnyolódás, egyszerűen csak vicces :D

2012. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt mondta 4 gólt lő a spanyoloknak aztán kikaptak 4 nullra
2012. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem gúnyolás csak vicces mert sokan akik kiteszik ezeket a képeket attól még tisztelik Balotellit. Azt semmiképpen sem lehet rá mondani hogy rossz focista, én is kiváló focistának tartom még is viccesnek tartom a képeket róla.
2012. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyébként rentgeteg más focistáról is vannak gúnyolódó képek..pl Ronaldo...
2012. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Balotelli egy vicces ürge. Képes volt levenni a pólóját, pedig sárgát kapott miatta. Szerintem a németek ellen azért is cserélték le, mert félt az edzője, hogy a következő gólöröm alkalmával még ki is állítják.:)
2012. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
torresről is sok vicc volt
2012. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!