Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hagyjam abba a kosarazást...

Hagyjam abba a kosarazást vagy ne?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Kb 4 éve kosárlabdázok. Egy csapatnál kosarazom, járunk versenyekre meg ilyesmi. Régen nagyon szerettem csinálni de mostmár azt veszem észre, hogy nincs kedvem edzésekre járni és már meguntam ezt. A tanulás róvására is megy, mert nem tudok sok időt fordítani erre. Elgondolkoztam azon, hogy abbahagyjam -e ezt a sportot. Nektek mi a véleményetek?

2012. júl. 3. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A sportot ne hagyd abba, max. a kosarazást, keress olyan sportot amit újra tudnál élvezni, és szeretettel csinálnál:)

És legyen mellette időd tanulni is:)

2012. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van esélyed/akarsz-e profi lenni, vagy ebből megélni?
2012. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted csinálni, hát hagyd abba. Persze add meg azt az időt, ami alatt változhat a véleményed, szóval azzal az "otthagyással" várj, hagyj egy gondolkodási időt magadnak. De ha most ott is hagyod, később még folytathatod.
2012. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha meguntad változtass, de maradj a sportnál!

Viszont nagyon jó korban kezdtél el játszani, úgy értem, hogy ha folytatnád, akkor baromi jó játékos lehetsz, mert korán kezdted. Szerintem hülyeség lenne abbahagyni. Gondolj csak bele, hányan vágynának arra, ami neked már megvan. Van csapat, jó játékos lehetsz, ha visznek versenyekre, vannak versenyek... fenomenális... ez egy átmeneti állapot nálad, várj még fél évet, próbálj beleadni anyait apait, aztán dönts később, hogy maradsz-e vagy nem. Ezalatt a félév alatt próbálj újat vinni bele, most éppen semmi ötletem nincs, de nézz körül youtubon. Kezdésnek más útvonalon menj edzésre! kicsi dolog, de már ez is más, érdekesebb, szokatlanabb, változtathat! HAJRÁ ÉS MINDENT BELE!!!!!!! GYERÜNK KISLÁNY :D

2012. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!