Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A kapusok ilyen esetekben mit...

A kapusok ilyen esetekben mit csinalnak?

Figyelt kérdés

Peldaul ha egy ellenfel a tizenhatoson belul van akkor a kapusok altalaban kifutnak ra vagy allnak a kapuban?

es ha kifutnak a jatekosra,hogy tudjak a labdat kiszedni a labuk alol?



2012. júl. 3. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Függ a helyzettől, hogy ki tud-e rá menni jó ritmusban, vagy attól, hogy milyen bátor/biztos a kapus. Úgy szedik ki, hogy keresztben rávetődnek/csúsznak a labdára és lelopják a támadó lábáról, viszont a támadónak utána át kell ugrania.
2012. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2012. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én kapus vagyok, de sose hagyom el a kapust, mert már volt eset, hogy a támadó nem tudott átugrani és bordán rúgott...sikeresen eltört a bordám, de végig kellett játszanom a meccset, mert nem volt cserére lehetőség
2012. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én kapuba állok de nem vagyok profi...

Azt szoktam csinálni, hogy:


Ha egyedül van zárom a szöget. Azt nem nehéz. Csak rávetődök az emberre xD és kihalászom a labdát.

Ha többen vannak(2<)akkor bennmaradok de szerintem kell a védők segítsége is.

2012. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!