Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Te kikből állítanád össze az...

Te kikből állítanád össze az "álom" focicsapatot?

Figyelt kérdés

Barcelónás játékosokat ne is mondjatok, ha kérhetem.

Magyarokat sem, mert hát... :D


Komoly válaszokra lennék kíváncsi.

Ha lehetne egész csapatokat.

Kapustól a csatárokig.

Köszi a válaszokat. :D



2012. júl. 6. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Te kikből állítanád össze az "álom" focicsapatot?

Barcelónás játékosokat ne is mondjatok, ha kérhetem."

IMPOSSIBRU

2012. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
casillas, ramos, t.silva, xavi, iniesta, ronaldo, messi tuti benne lenne
2012. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Joe Hart -Kyle Walker,John Terry,Micah Richards,Garreth Bale - Luis Nani,Frank Lampard,Raul Meireles,C.Ronaldo - Robin van Persie,Wayne Rooney


ha mostaniakról van szó akkor ők bárkit megvernének ilyen felállásban mert jól ismerik egymást, és az összjáték többet ér az egyéni képességeknél:D

2012. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
az enyém a PL-es dream team, ha mindenidők játékosai, akkor van der Sar, az igazi Ronaldo, és Zidane bekerülne még:D
2012. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hátvédeket az olaszoktól. Bár a mai focival annyira nem vagyok már tisztában, de mondjuk egy 10 évvel ezelőtti mezőnyből Robi Carlos és Maldini, Nesta, Cannavaro. Ez így brutál hátvédsor. Ebből mondjuk 3 kell egy csere. Ezek eljátszanak a szélen is és középen a söprögetés is megy nekik. Középpálya. Hát oda spanyolok valók úgy általánosságba. A Real Madridnak volt beteg középpályája. Beckham, Zidane, Figo, Makalele. Ronaldinho, Messi, Pirlo, Davids.

Csatár pedig. Hát ott van sok jó. pl. Ronaldo mind a portugál, mind a brazil.. Rivaldo is egy erős támadó habitusú középpályás ill. csatár volt. Bár szerintem egy ilyen erős és technikás középpálya sor mellett inkább kifejezetten befejező csatárok kellenek. Inzaghi, Nistelrooy, Kluivert:D

2012. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 alfonz71 válasza:
Neuer-Dani Alves -Piqe-T.Silva-Alba-Gerrard -Iniesta - Xavi- Modric-Messi-Neymar-Falcao :D
2012. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Casillas

Alves - Ramos - Pepe - Marcelo

Touré - Schweinsteiger

Silva - Messi - Ronaldo

Benzema



Fiatal keret:



De Gea

Walker - Hummels - Varane - Alba

M'vila - Eriksen

Lucas Moura - Hazard - Muniain

Balotelli

2012. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Buffon - Srna, Pepe, Bruno Alves, Coentrao - Motta, Meireles - Pastore - Nani, Eto'o, Quaresma


4-2-1-3 :)

2012. júl. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jelenlegi értékük: 228,5 millió euró

Mindenki valaha volt legmagasabb ára szerinti értékük: 293 millió euró

Előző voltam! :)

2012. júl. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Barcelona játékos nélkül nem is lehet álomcsapatot rakni :) Úgy ahogy Real Madrid játékos nélkül sem
2012. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!