Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Adnátok tanácsot hogy hogyan...

Adnátok tanácsot hogy hogyan csináljak egyedi rúgást? Lehet benne hiba? Mennyi idő alatt tanulhatom meg? Ez a cipő jó?

Figyelt kérdés
Olyan rúgást akarok kifejleszteni magamnak amiben van erő és még csavarodik is. arra gondoltam hogy az álló labdát úgy találom el mintha teli csűddel rúgnám meg de a labda közepét erővel de csak a lában belső felének az első részével rúgnám meg. a megrúgásnál egy kicsit hajolnék csak be és inkább csak előre fele hajolnék.... a cípőről annyi hogy egy wink hernyótalpas (attól tartok hogy túl vastag a cipő nem olyan mint egy hagyományos és még nem volt rajtam). am sztetek elméletbe összejöhet ez a fajta rúgás ha igen akkor mennyi idő lehet?
2012. júl. 14. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz? Nekem ez a rúgástípus a kedvencem.


http://www.youtube.com/watch?v=GAy2A6sUefM&feature=player_de..

2012. júl. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ilyesmire gondoltam
2012. júl. 17. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!