Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha nagyon jó focista szeretnék...

Ha nagyon jó focista szeretnék lenni felnőttként, akkor feltétlenül el kéne mennem egy akadémiára?

Figyelt kérdés
14

2012. júl. 20. 19:36
 1/3 anonim válasza:
43%
Vagy egy utánpótláscsapatba. De 14 évesen ezzel már lassan elkéstél. 10 éves korig el kéne kezdeni a futballra nevelést. De azért próbálkozz. Máshol nem válhatsz profi focistává, csak akadémián, vagy utánpótlásban.
2012. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én több mai profi focistáról hallottam vagy olvastam azt, hogy elég későn kezdtek el valamilyen csapat utánpótláscsapatánál játszani, mondjuk például van aki 15 évesen, van aki 17, vagyis addig csak az utcán fociztak... de mégis profi focisták lettek, és ők azt hogy csinálták?
2012. júl. 21. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ne már!:) Ez hülyeség.Példák:

José Callejón a Real szélsője 15 éves korában került be a Real akadémiájára.Dzsudzsák szintén 15 évesen került Debrecenbe..Miroslav Klose 18 évesen döntötte el,hogy focista lesz.Szóval dehogy késő,míg nem vagy 18 addig nyugodtan :)

2012. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!