Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nincs olyan oldal a...

Miért nincs olyan oldal a fociról mint pl a body. Builder.hu a gyúróknak vagy az ezermester a barkácsolóknak stb?

Figyelt kérdés
Ha mégis tudtok ilyet légyszi írjátok be
2009. júl. 16. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen oldalak nincsenek tudtommal, könyvek meg filmek biztosan vannak(nem tudok róla őszintén de az tuti van, nem keestem még nem avgyok rászorulva, de tuti h van film emg könyv) de stzem am azért mert ezt így olvasva nem igazán lehet tanulni, ott kell lenni a pályán és tanulini sztem úgy lehet csak, mert én elmondhatom h hogyan ekll csinálni ezt emg azt de attól még te azt nem fogod tudni emgcsinálni, ygakorolni kell:)
2009. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen de nemmindegy hogy mit gyakorolsz
2009. júl. 17. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ezért szerezzél be focis havert, vagy járjál edzésre:)
2009. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
járok de gondolhatod hogy egy negyed osztályu csapatban nem túl magas a színvonal és ha ki akarok törni innen nem elég ha egy héten 3szor futkározok meg pár fekvőtámasz asztán egy kis foci :)
2009. júl. 19. 09:16
 5/5 anonim ***** válasza:
a könyvesboltban vannak külön könyvek klünféle edzéstípusokkal direkt focistáknak. Szerintem jó kis könyv, és nem is drága, megéri beruházni rá. Mondjuk focizni nem könyvből kéne megtanulni, de kiegészítésnek tökéletes!
2009. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!