Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nincs teltház egy...

Miért nincs teltház egy rangadón Debrecenben?

Figyelt kérdés
Loki-Győr

2012. júl. 28. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos azért, mert kicsi a stadion és sokan nem is indultak el, mondván "úgysem férünk be" :D
2012. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én már csak azért se fogok kimenni mert a stadiont azt építik, de a Műszaki meg majd ránk borul b*sszameg...
2012. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnálhatja aki kihagyta, jó meccs így Miskolcról is :)
2012. júl. 28. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert szégyen a magyar foci ha néztél már Spanyol vagy Angol bajnokit utána olyan mintha töketlenek fociznának a nb1 be.
2012. júl. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
magyar viszonyokat tekintve sem értem, hogy a bajnok nyitómeccsére miért ilyen kicsi az érdeklődés?! amúgy a hozzászólásodból lemaradt egy "n" betű, a végéről :)
2012. júl. 29. 08:46
 6/7 anonim válasza:
Idáig mindig teltház volt, most ezen a meccsen nem. Magam sem tudom, miért, lehet sokan voltak oda nyaralni, vagy tényleg azt hitték, hogy nem lesz jegyük, mire odaérnek...
2012. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
legjobb átlagnézőszám van Debrecenben a Fradi ès a DVTK mellett... most 6000ren voltak mert Campus Fesztivál, nyaralás, egyéb. Ráadásul nem igazi rangadó volt, mert tavaly bár ott volt az elitben az eto, előtte gyengébbek voltak mindig... amúgy rangadókon Debrecenben rendre teltház van, pl Fradi, Újpest, Vidi, Diósgyőr ellen, de magyar viszonylatban sokan járnak ki meccsre mindig
2012. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!