Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudnék Budapesten, (XVI....

Hol tudnék Budapesten, (XVI. ker. ) rendszeren tollasozni?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, tollasozni szeretek gyerekkorom óta hobbi szinten, de nincs hozzá társaságom, és szívesen megtanulnék rendesen játszani. Felnőttek részére csak pályabérlési lehetőséget találtam a neten, de én edzést, oktatást szeretnék a közelben. Valaki? :)
2012. júl. 29. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Keresd Varga Antalt a Budapesti Tollaslabdázók Szövetségétől a 06-30-858-51-19 számon.

Ő a X. kerületben tart edzést.


Indult valami a XVII. kerületben is: tollasakademia.blogspot.hu


Ha ennél is közelebbi kell, akkor keress egy alkalmas termet (pl. egy iskolában). A pálya kialakításban és edzésben találsz segítséget a www.tollasklub.hu -n.


Szűcs Zoltán

2012. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, közben felvételt nyertem mesterképzésre az ELTE-n, és szabadon választható tantárgyként vehetek fel tollaslabdát, úgyhogy megoldódott ingyenesen a dolog! :)
2012. aug. 8. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!