Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a legfontosabb a kézilabdához?

Mi a legfontosabb a kézilabdához?

Figyelt kérdés

Az alkat?a gyorsaság?izomerő?

Én 193 cm magas vaok hosszú végtagokkal,korábban vizilabdáztam mia vélemény?sikeres lennék?


2009. júl. 17. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ez is mint sokminen sokmindentől fühh sztem, hány éves vagy játszottál e már előtte.) alavetően kell hozzá egy alap labdaérzék, ha ahhoz ninsen érzéked akkor veszett fejsze nyele sztem, gyakorlással jöhet az ember, de sztem ha az alapvető készség hiányzik akkor évekig gyakorolhatsz akkor em leszel oylan jó mint egy tehetséges. mivel már labdajátékot játszottál sztem ez emgvan, a magasságod is megvan, még ami kell sztem h tudd koordinálni a hosszú végtagjaidat, de sztem lehetnél sikeres, de az is kérdés még h mit neevzünk sikernek:D bl nyertes akarsz lenni vagy a haverokat emg csajokat akarod kápráztatni:)
2009. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondják van labdaérzékem úgyh megpróbálkozok ezzel a sporttal:)köszi a választ
2009. júl. 18. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkat,izomerő,gyorsaság,egészséges keménység mivel a kézilabda nem csak támadásból áll,le is kell csapni az embereket mikor te védekezel!Egyébként sikeres lehetsz de nem egyok napról a másikra!Ja és nem árt ha jól bírod a pofonokat,a magas jól lövő játékosokra álltalában több pofon jut!
2009. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem is probald ki. Eloszoris ha szereted az mar sok :D. Es ha van erzeked a sportokhoz akkor tobbre is viheted.
2009. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg, ha van erőd, izomzatod hozzá.a magasság nem mindig fontos. mert például nekünk a cs.kapitányunk aki irányító, alig 160 centi magas és ő a legjobb. és ha birod a strapát és pofonokat akk próbáld meg, ez nem kisasszonysport....tapasztalatból tudom
2009. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

na meg persze Sport cipő,mez,gatya,csukló szorító(legyen mibe törölni az izzadságot...

ja és egy labda sem ártana meg spray hogy ne bűzölögj!!!

2010. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
pontos kéz,hideg fej,gyors lábak...Labdaérzékkel nem lesz gondod,csupán a lövés gyorsaságodon,és az állóképességeden kell majd javítani.ha van eszed hozzá és látsz a pályán akkor sokra lehet vinni.Egyébként azt én is tanusítom h a pofonokat birni kell:D
2011. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!