Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek 13 évesen késő...

Szerintetek 13 évesen késő elkezdeni kézilabdázni? Eddig fociztam (focizom) most gondolkodtam el a váltáson.

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 17:42
 1/8 anonim válasza:

Attól függ, hogy milyen szinten szeretnéd űzni a sportot. De NEM KÉSŐ! Én 11 éves korom óta kézilabdázom, mikor középiskolába mentem, akkor kerültem egy NBI-es csapat utánpótlásához. Ha jó edződ van általánosban és főleg ha szorgalmas vagy, akkor te is fejlődhetsz egy olyan szintre, ahol profik foglalkoznak veled.


Nekem van olyan ismerősöm, aki majdnem 14 volt, mikor elkezdte és most Németországban másodosztályban játszik havi 4000 euróért.


Tehát szorgalom és kitartás!

2012. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 31. 20:01
 3/8 anonim válasza:

Sosem késő elkezdeni! :) Ahova én járok, abba az egyesületbe, elég gyakran járnak kezdők, és egyszer volt egy 15 éves lány aki akkor kezdte a kézit! De érdemesebb egy olyan csapatban kezdeni ahol csak kezdők vannak! Mert az én csapatomban, szinte olyanok vannak, akik 4-5 éve kéziznek,és amikor jön egy gyerek, akkor semmit nem mutatnak meg neki, nem mondanak el semmit a szabályokról! :S


Remélem hasznát fogod venni a válaszomnak!:)

Sok sikert! :)

2012. aug. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. aug. 10. 20:10
 5/8 anonim válasza:
Nem késő!Gyerünk!
2012. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. aug. 14. 12:03
 7/8 anonim válasza:
Én is 13 éves vagyok és nagy kedvem lett a kézilabdázáshoz..nemtudok tlálni egy fránya egyesülketet Budapesten ami amarőr..ha valaki esetleg tid segíteni..! :)
2012. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem ugy hivnak veletlenul h Zemlenyi Hella? :D
2013. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!