Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek járjak? (lent)

Szerintetek járjak? (lent)

Figyelt kérdés
Eddig az iskolában röpiztem egy héten egyszer, de az most megszűnt és mivel kell a sport így találtam egy egyesületet, ahol folytathatnám. Csak ez ugye keményebb lenne; egy héten öt edzés, hétvégén versenyek, augusztusban végig tréning minden nap. Nem tudom, hogy bírnám-e. Gondolkodom rajta, hogy menjek-e, mert a hely nem gond, mert közel van csak rengeteg időt elvesz és fárasztó. Más sport nem nagyon jut eszembe, talán még a torna, mert abba van tapasztalatom. Szerintetek hogy döntsek?

2012. aug. 1. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre komolyan egy fórumon vársz választ?

Azt csinálsz, amit akarsz.

2012. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kriszti8 válasza:
0%

az előző válaszolónak:ha nem tudsz normális választ írni akkor inkább ne írj semmit!!a kérdésre a válaszom:

szerintem ne tornázz mert az veszélyesebb és a tornászok nagyon el vannak magukkal telve(nincs kivételxd)egy időben énis tornásztam de nem bírtam sokáig mert a lányok féltékenykedtek egymásra és oltották egymást:DDaztán elkezdtem röpizni és a röpi az életem.én a te helyedben azt választanám. de az a jó ha kemény a kiképzés legalább nem hízol el.de ha például kitűnő tanuló vagy és félsz h a tanulás rovására megy akkoris én a röpit válaszanám.ha te szereted nagyon ezt a sportot akkor mindent megteszel h a röpi és a tanulás együtt működjön. ez egy személyes tapasztalat volt.és azértsem tornázok már mert utálok miniszoknyákba ugrálni úgy hogy kint van a fél s*ggemxd.sztem azt válaszd amelyiket jobban szereted. de ne hidd azt h a torna piskóta mert azis nehéz:)ha röpizni szeretsz jobban válaszd azt és ha nagyon nemmegy a kiképzés max kilépsz.ha a tornát szereted jobban felőlem csinálhatod:)remélem egy kcsit segítettem:Dhalgass a szívedre.kikérhetnéd anyukád véleményét is ő a legjobbat akarja neked és biztosan segíteni fog a döntésben:DD

2012. aug. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hú mert a te válaszod volt aztán a hasznos, kérdezd meg anyádtól, hova járj:d

Ha erre valaki saját magától nem képes rájönni, az mégis mit vár...

2012. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Már elnézést de igen az első válaszolónak van igaz azt a döntést egyedül kell meghoznod.Amúgy meg kosarazz az a legjobb lányoknak(H)
2012. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kriszti8 válasza:
0%
xxxdddd hát már bocs de az én válaszom 10000X hasznosabb min t a ti hülyeségetek.nemis a kérdésre válaszoltatok.ha nem tetszik ne írjatok ide barmok:)
2012. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak rizsáztál a semmiről és a végeredmény az, hogy kérdezze meg az anyjától, hát tényleg nagyon hasznos:D

Nekünk anno a magyar tanár fogalmazásokra írta rá, hogy "ez csak rizsa, hol a lényeg?":D

Eldönti magának és oda megy, ahová akar, nem kell ezt túlbonyolítani.

2012. aug. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!