Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy össz gyűjtőbe Bizonyos H. Zoltán 1forintos téttel megrakott sportingbeten 4mecset azzal hogy: "46-60 perc között 2 gólt rúg a csapat és 1 forintból így csinált 73 milliót és a sportingbet nem hajlandó kifizetni?

Figyelt kérdés
101,500,26,56os szorzókkal)

2012. aug. 4. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig muszáj lesz, mert akkor ha bepereli őket, akkor picit többet kell majd fizetniük.
2012. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de szerintem azért durva hogy 1 forintból azért 73 milla...
2012. aug. 4. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet valami titkos információról tudott, hogy mikor fogja megnyomni az adott játékrészt a gólszerző csapat.
2012. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hookuszpook ***** válasza:
Bármi lehetséges, de konkrétabb adatok nélkül nehéz elképzelni. Átnéztem a sportingbet szabályzatát. Online fogadásnál minimum 250Ft-ot kell feltenni, tehát biztosan nem 1Ft-ból csinálta. Az oddsok kicsit nagyoknak tűnnek. A megtehető fogadásokat is megnéztem, mérkőzés előtti fogadások között nem találtam ilyen típusút, csak olyat, hogy adott negyed órában lesz-e gól. Erre úgy 1-4 között adnak. Élő fogadásban lehet, hogy van 2 gól/negyed órás, de hogy ilyen nagy szorzóval-e, az kérdés. 100 feletti oddsot csak pontos eredményhez találtam, ezek közül is olyanhoz, hogy 3-1, 4-1. Ezeknek most néztem utána, mert a sportingbetet nem használom, de nagyon nem különbözhet attól a 15-től, amelyeken rendszeresen fogadok. Igaz nem 1Ft-tal meccsenként, de rizikó nélküli módszerrel és fixen nyerve havi pár 100 Eurót. Tudom, hogy ez nem 73 millió, viszont valóság.
2012. aug. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!