Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Még lehetek sztár kapus?

Még lehetek sztár kapus?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és elismert kapus szeretnék lenni. Jók a reflexeim jól vetődöm és amikor 1 az 1 helyzetben vagyok a csatárral körül belül 10/7 ziccert kivédek.. ugrani nem tudok valami magasat de azon szerintem lehet javítani.. jelenleg megye 1-es Edelény csapatában játszom amivel tavaly másodikok lettünk.. még itt le szeretnék húzni egy szezont és aztán el szeretnék menni a Kazincbarcikai csapatba aminek a nagy csapata NB2-es de az utánpótlása az NB1-es. az a célom hogy minimum egy debrecenben legyek kezdő kapus.. még sikerülhet..??

Üdv.: Martin

14/F



2012. aug. 9. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy élvonalbeli első számú kapus legyél,ahoz nagyon nagyon sokat kell dolgoznod.gondolom tudod,hogy a kapusokban jóval több van mint a mezőnyjátékosokban,ők a csapat legfontosabb tagjai.de aktív pályafutásban is túlszárnyalják őket,ám később is verekedik be magukat a kezdőcsapatba.egy beérett kapus valahol 25 év körül van.tehát van kb 11 éved még tanulni.sok sikert hozzá,és ha jó vagy akkor lehet h látunk a DVSC kapujának lécei között.
2012. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. :)
2012. aug. 10. 08:41
 3/6 anonim válasza:
Ahhoz hogy elismert kapus legyél rengeteget kell edzeni,sportolni és nem hagyhatod abba.Mindennnap kell legalább 3 órát edzened és ha tényleg igaz amit leírtál...akkor igen! Azt hiszem hogy még megismerhetik a nevedet! Hajrá!
2012. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismered Mogyoró Ricsit és Szajkó Petit?
2012. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

14 évesen még nem késő. A kapusok legjobbja valamikor csak 30 év körül jön el. És azért valljuk be, a Magyar NB1 nem nagy cucc be lehet kerülni. Ha fiatalon bekerülsz és tudsz játszani és ráadásul jól akkor külföldre is könnyen kikerülhetsz.


Javaslom az MTK utánpótlását onnan könnyen ki lehet jutni Liverpool akadémiájára. (Persze nem olyan könnyen, de a két csapat között jó kapcsolat van.)

2012. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hali. Igen lehetsz. Én a real madrid castilla U17-es csapatának a kapusa vagyok. én napi 5-6 órát edzettem kemény12 évig, ahoz hogy ide jussak. a vetődéshez pedig inkább a vádlid, és a bokád erősícsd. ha odaálsz a célod mellé, akkor viheted valamire.:) sok sikert
2012. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!