Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Neymar hol fog...

Barcaboy kérdése:

Szerintetek Neymar hol fog kikötni?

Figyelt kérdés

Szevasztok.

Arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek amiket nyilatkozott Neymar az alapján hova akar majd igazolni 2014es VB után. Barca,Real,ManUTD,Chelsea?



2012. aug. 11. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Annyi nyilatkozatát hallottam már, de nem tudhatom mi igaz ebből és mi nem.

Szerintem vagy a real vagy barca, talán inkább barca, mert a világ legjobb csapatának tartja(állítólag)

amúgy fogalmam sincs, csak ő tudhatja

nyilatkozataiból pedig nehéz leszűrni, mert nem fog úgyse igazat mondani

2012. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az AC Milan... Oda való. Oda kell is. És ott van egy rakat lóvé is. Vagy talán a ManUTD.
2012. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
EZt a fiút csak sir alex ferguson tudná megfegyelmezni és klasszist csinálni belőle
2012. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nem kell már Neymart fegyelmezni. Már most klasszis. Szerintem Spanyolhonba fog kikötni. Szerintem nem fog bek.rvulni és nem fog elmenni a Citybe vagy a PSGbe. Viszont nem arabmilliárdokkal teletömködött klubok közül csak a Real és Barca képes érte kifizetni akár 100M €-t is. Hala Madrid
2012. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Szerintem az AC Milan... Oda való. Oda kell is. És ott van egy rakat lóvé is. Vagy talán a ManUTD."


Volt, vagy már a vén pedó elverte kur*vákra :DD

2012. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

Hát igen. Szerintem se az AC Milan,Manchester-ben fog kikötni. Szerintem vagy Barcelonában, vagy Madridban. Csak kíváncsi, vagyok, hogy szerintetek melyiket fogja választani:)

2012. aug. 18. 22:50
 7/13 anonim ***** válasza:

Anglia szerintem abszolút kizárt,mint ahogy Olaszország is ( pedig 1szer jó mélyen benyalt a JUVE-nak is..).

Szerintem Spanyolba fog kikötni,ott meg a Real-ban,ahol nagy valószínűség szerint egy senki lesz, lásd Robinho,akit ugyanúgy mindenki agyonajnározott,mielőtt Európába jött volna,aztán...

Sajnálom,h. a mai brazil gyerekek, már azelőtt sztárok,hogy bármit is letettek volna az asztalra, ott van a számomra minden idők legjobb focistája: Ronaldo Luiz Nazario Da Lima, A Fenomén.Ő neki egy nagyon komoly karrierje volt, tele sérülésekkel azokból való talpraállásokkal, rengeteg sikerrel válogatott-, és klubszinten is, és egyénileg is.

Ő Brazílából a PSV-be ment pallérozódni,majd lecsapott rá a Barca,1 év múlva PSV, majd 5 év Inter, 5 Év Real Madrid,és elment még 1 évre levezetni a Milanba.

Ezzel azt akarom mondani,h. úgy került be Európába,mint egy tehetséges ifjú titán Brazíliából,Neymart meg már most a világ legjobbjai közt emlegetik,és OK,remek technikája,és mozgása van, de ilyen fizikummal mondjuk a Serie Aban,első meccsén lesérülne hónapokra.Illetve a komoly,európai bajnokságban nem abból áll a foci,hogy össze vissza táncoltatom a labdát, biciklizek ugrálok a 40 kilómmal stb.a Taktikáról fogalma sincs ennek a tininek,és a válogatottban rendre felsül (bár mentségére szóljon,hogy Scolari óta bohócok ülnek a brazil válogatott kispadján).

Szerintem a Real-ban fog kikötni pár éven belül,és talán még be is illeszkedik majd,hiszen a La Liga nem éppen a kemény védekezésről,áttörhetetlen védelmekről híres..na de éppen Robinho személyében felsült már,éppen a Realban, egy "brazil zseni", egy "új Pelé"...szeretem nézni egyébként a játékát,tényleg mintha a testrésze lenne a labda, de azért még nem kell túlértékelni,majd meglátjuk viszi e annyira,mint pl: A Fenomén.SZerintem nem...

2012. aug. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
barcában
2012. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tuti h a Milan
2012. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A Manchester City re nem gondoltatok ők minden focistát megtudnak venni és meg is vesznek érhetetlen játékosokat is már csak azért h ne legyen más-é
2012. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!