Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a különbség a férfi és női...

Mi a különbség a férfi és női futball között?

Figyelt kérdés
Nem olyan válaszokra várok, hogy az egyiket lányok, a másikat fiúk játsszák, hanem szabályokban, és egyebekben. Gyakran járok férfi focimeccsekre, és szeretek focizni lánylétemre, ezért gondoltam, beiratkozok lányfocira. De nem tudom az mennyire más mint a rendes.
2012. aug. 15. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt szinten semmi különbség. Korosztályos változatnál leehet esetleg eltérés (kisebb pálya, rövidebb játékidő), de nem vagyok biztos abban, hogy itt is volna különbség fiúk és lányok közt.
2012. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Mert a férfiak kreativabbak meg jobban tudnak szeritem focizni is de a nök is jók ! :)
2012. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Az a különbség, hogy a férfi futballt a fütyisek, a nőit a puncisok űzik.
2012. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MrPifta ***** válasza:
100%
nincs különbség a szabályokban
2012. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen különbség nincs, maximum az, hogy sokan taszítónak találják a női futballt. Én is nagyon, valahogy idegesít. Nekem speciel valahogy olyan, mint a női súlyemelés... férfias sport, de... izé, érted. De nem tartalak vissza, csináld, ha imádod, egyszer élsz. :) Amiatt meg ne aggódj, hogy a női foci nem olyan élmény az esetleges más szabályok miatt, mert ilyen nincs. :)
2012. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor szabályokban semmi? Lehet, hogy maeadik csak a focizgatásoknál, amit a fiú barátaim tanítanak, szoktam kijárni fociedzésekre is, néha beállok amikor unatkozok.
2012. aug. 16. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézz csak rá egy női focimeccs közvetítésre. Azon kívül, hogy csajok játszanak, és magas hangokat hallasz ordibálni, semmi más különbség nincs. A hangulat ugyanolyan, stb. Merj belevágni. :)
2012. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem szeptembertől elkezdek járni.
2012. aug. 17. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!