Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok Détári Lajos...

Mit gondoltok Détári Lajos menesztéséről? Valóban el kellett küldeni őt?

Figyelt kérdés
Mondjuk a nyilatkozatai kicsit érdekesek voltak de nem lehet hogy csak egy kis időre lett volna szüksége és nyugalomra? Szerintetek jogos a váltás? Holland edző érkezik úgy tudom, vajon ő jobb lesz?

2012. aug. 20. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A vezetőségnek kell elmennie,addig nem lesz változás.
2012. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fejétől bűzlik a hal, a vezetőség munkája nulla, a játékosok hozzáállása és teljesítménye szintén, de Détári is megérte a pénzét. A "kicsit érdekes nyilatkozatokkal" az volt a baj, hogy köszönőviszonyban sem voltak a valósággal. Arrogánsan, már-már bunkón nyilvánult meg, mint egy sértődött gyerek. A mindenkori Ferencváros nem engedhet meg magának egy olyan embert, aki amellett, hogy szakmailag nem elég felkészült, még a klubot is lejáratja. Döme kinevezése már önmagában súlyos hiba volt, a szerződéshosszabbítását végképp nem értem. Teljesen jogos a váltás.

Hogy a holland jobb lesz-e, majd az idő eldönti. De ha tud viselkedni, már azzal is előrébb vannak a zöldek.

2012. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Linkeljetek már légyszíves Lajos érdekes nyilatkozatairól szóló cikket! Erről lemaradtam!
2012. aug. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!