Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mire jó az MLSZ-es edzőképzés?

Mire jó az MLSZ-es edzőképzés?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom itt is több fokozat van (pl: MLSZ D-től az UEFA Pro-ig) és mindegyiket át kell zongorázni ha a legtetejéig el szeretnék jutni. Csak azt nem tudom hogy ez milyen fajta képzés, úgyértem olyan hogy befizeted és ha le tudsz vizsgázni akkor dolgozhatsz mint hivatásos edző vagy a legjobbakat válogatják ki? Plusz én 20 éves vagyok és ilyen fiatalon nem sok klubban alkalmaznának. Nekem pl nagy álmom hogy valami amerikai csapatnál lehessek edző, és nem tudom hogy az UEFA licenc-el lehetséges-e?
2012. aug. 20. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát edző lesz belőled, benne van a nevében is nem látod? Pedig te írtad... -.- :D XD
2012. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem elég a licenc ,ha nem kell hozzá állami sportedző OKJ-ben szereplő végzetség,ezt a TF-en tudod megszerezni.Éretségi az elő feltétele és középfokú edzői képesitést ad.


Minden,hol másut is a helyi jogszabályok,törvények fogalmazzák meg,hogy milyen szintü végzetséggel dolgozhatsz mint edző.Amerikáét nem ismerem.

2012. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!