Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik sportot válasszam ha...

Melyik sportot válasszam ha mind a 3 matt szeretem?

Figyelt kérdés
kézilabda,tenisz vagy atlétika(mindegyik sportba jó vagyok és vannak eredményeim kivéve a teniszbe mert ott még nem voltam versenyen a kézilabdába már van kupám megyei 3. lett a csapatom és a csapatomból csak én járok a felnőttek edzésére.az atlétikából meg megyei 3. és az országos 15. lettem.)Kérlek segítsetek eldönteni hogy melyiket folytassam !!
2012. aug. 27. 14:18
 1/7 Szoondiii ***** válasza:
0%

melyiket szereted?


szerintem egyiknek sincs értelme, mivel versengéssel és nem túl egészséges edzéssel töltöd az idődet, amit például kimondottan egészségmegőrző, vagy például harcművészet és önvédelem edzésre is fordíthatnál sportolás helyett.


viszont ha szereted ezeket, miért nem csinálsz többet is egyszerre?

2012. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezek közül a kézilabdát szeretem a legjobban, így azt mondom, hogy folytasd azt, főleg, hogy már eredményeid is vannak. Atlétikát megutáltatták velem kiskoromban így azt nem fogom mondani. :)
2012. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
válaszd a magyar nyelvtant
2012. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én kéziztem eléggé durva sport de jó... kicsit idegbeteg lessz tőle az ember, épp ezért hagytam abba de szerettem.

Amúgy te dönccs:))

2012. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a kézi a világ legjobb sportjaa!
2012. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kézilabda,a csapatjátékok mindig jobbak és élvezetesebbek.persze,az sem utolsó szempont,hogy miből vagy a LEGJOBB,mivel hiába szórakoztató egy sport,ha nem nyersz semmit,akkor értelmetlen.
2012. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a teniszt válaszd! :-D Nekem az a kedvencem.
2013. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!