Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki kapja idén az...

Szerintetek ki kapja idén az aranylabdát?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 10:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

Ronaldo, vagyis neki kéne. De a sok "szakértő" biztos Messire szavaz majd, mivel így történelmet írnak és megszavazzák a törpét a világ legjobbjának...


Biztos Messi kapja szvsz. "Olyan sok gólt rúgott" Tavaly ez Ronaldonál nem volt téma...


De az biztos, hogy 2010-ben Iniestának kellett volna kapni vagy Sneijder-nek. Azóta vicc ez a díj.

2012. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Egyetértek.Szerintem is Ronaldo nak kéne kapnia de úgyis az a csicska messi fogja kapni
2012. aug. 28. 11:00
 3/29 anonim ***** válasza:
45%
Nekem mind1, csak ne messi. Milyen már az, hogy 3 éve csak neki van öröme abban a szarban, más meg csak álmodozik, hogy egyszer aranylabdás lesz, de egy ilyen senki elviszi előlük. Nem volt elég egyszer? Sok kiváló focista van még a világon rajta kívül... 2éven belül egyébként biztosan fog nyerni egyet Hazard. 3 meccs - 1gól - 6 gólpassz a mérlege eddig.
2012. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen Hazardnak nagyon jól megy a Chelseaben, 6 gólból 5-höz köze van! Remélem tartja a formát. Szerintem, ha Di María megokosodna ő is kaphatna egyet, ill. Neymar, bár ő még túl van hypolva és nagyon sokat kell tennie azért, hogy aranylabdát kapjon! :)


De mindegy idén megnyeri Zselé, jövőre pedig Modric egy beteg szezon után! (Y)

Még egy kis statisztika Cr mellett: El Clasico 4 gól/4 meccs idén eddig...


Ezt meg nézzétek: http://www.youtube.com/watch?v=kA30OZ7hbc0

2012. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Zselé XD
2012. aug. 28. 11:14
 6/29 anonim ***** válasza:

jaja Zselé :).

Özil meg Gülüke, Di María pedig Mariska :D

2012. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
messi kapja meg megérdemli sok golt lö rengeteg golpasszt add neki kell ronaldo nem érdemli meg!!!!
2012. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
3.ik: lehet,hogy sok jó focista van,de Messi megérdemli,mert legalább ő nem azzal van elfoglalva milyen haja legyen az első és második félidőben és Ronaldo egy beképzelt csicska akinek naponta más csaja van és van egy fia akit még életében nem látott.
2012. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Miért Ronaldo azzal van elfoglalva? Nem vettem volna észre, hogy meccs közben a haját igazgatja. Nem látta a fiát? Ez kérlek gondold át újra. http://www.youtube.com/watch?v=qPjMWlFen5s Nagyon nagy baromságokat írsz. Minden nap más csaja van.. No komment, ne zavarjon, hogy egy orosz modell a barátnője..Beképzelt? Nem mondhatni, de neki szerintem lenne mire.


De amiket leírtál és igazak akkor is tök mindegy. Az aranylabdát nem valaki személyiségére adják hanem a pályán nyújtott teljesítményére. Ellenkező esetben Casillasnak kéne kapnia. És Messiről meg ennyit:

http://www.youtube.com/watch?v=zPNALZxmvGo&feature=related

[link] :DDDD

2012. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ki vezeti a bajnokságot? Ki vezeti a góllövőlistát?
2012. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!