Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek továbbjut a Videoton?

Szerintetek továbbjut a Videoton?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy van végre egy fantasztikus csapatunk, amely Európában is megállja a helyét! Mindössze 1 gólt kapott a Vidi! Ez elképesztő! A Gentet oda-vissza verték..!

Nagyon jó a védelmünk! 20-25 év után szinte most látok először egy olyan MAGYAR focicsapatot, amely megüti az EURÓPAI szintet...! Nem arról szól a játékok, hogy összevissza rugdossák a labdát stb..., ha nem kiválóan védekezünk, és mikor támadunk az sem veszélytelen..! Ez nagy részben Paulo Sousa-nak is köszönhető...! Hisz az igaz, hogy MAGYAR edző jobban ismeri a MAGYAR játékosokat, na de egy külföldi, tud neves játékosokat hozni...! Sousa, ha nem is Messi, meg CR7 szintű játékosokat hozott, de egy európai középcsapatot összehozott az biztos!!!

Csak az a probléma, hogy nem lőttünk idegenben gólt, és ha kapunk, akkor nagy esélye van, hogy kiessünk...! Bár csak most is jó lenne a védelmünk...!!! És valljuk be nagyon nehéz lenne elfogadni a kiesést, ráadásul úgy, hogy eddig 1 gólt kaptunk összesen, és ne adjisten kapunk most a törököktől egyet, akkor úgy nem leszünk a csoportkörben, hogy két gólt kaptunk...! DE NEHOGY ÍGY LEGYEN!!!!!!!!!!!! Én kívánom, hogy jussunk be a csoportkörbe, mert a KÖZÖNSÉG, és a Vidi is megérdemelné...! Csak az a fránya idegenben lőtt gól szabálya............

MIT GONDOLTOK????????



2012. aug. 28. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen de szurkolok nekik!!
2012. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szurkolok nekik, simán meglehet a továbbjutás.(mondjuk még ha be is jutnak, a továbbiakban azért nem tartom őket esélyesnek)
2012. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Írtátok, h meglesz...! Akkor szerintetek a Vidi lő két gólt?? Bárcsak így lenne, de ha ne adjisten kapunk, akkor már kettő kell....!...??? Bárcsak a védelmünk olyan lenne, mint eddig..! :D
2012. aug. 28. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Lokista vagyok, de simán szurkolok nekik, és szerintem sokkal jobb a játékuk a lokiénál simán.. a vidi tud normálisan passzolgatni a loki meg nem, meg is szívták 3-0ra kikapni ...
2012. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sokszor kiemelted a MAGYAR szót és nézd hány magyar van a csapatban sajnos ez siralmas.Én is örülök neki,hogy van egy jó csapatunk csak sajnos kb. 3-4 magyar van a kezdőjükben.
2012. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hu ha bejutnánk....
2012. aug. 28. 22:25
 7/7 A kérdező kommentje:

Ott vagyunk a főtáblán!!! :D :D

6 meccsen 1 gól! NO COMMENT! Szép volt!

2012. aug. 31. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!