Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 14 évesen el lehet kezdeni...

14 évesen el lehet kezdeni amerikai focit?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, fiú 181 cm, 53 kg, közepesen erős, fürge, viszonylag kitartó vagyok, haverokkal csomót játszunk, wr-ként szoktam tolni szerintetek ezekkel az adatokkal melyik poszt lenne a legalkalmasabb, ill budapesten melyik klubbot válasszam, tudtok-e olyan klubbot, ahol vmilyen poszton hiany van?

2012. aug. 30. 10:26
 1/3 lee12 ***** válasza:

nincs sok klubb Peste úgyhogy szükös a lehetőség

megnézed a honlapjaikat felhívod az edzőket és beszélsz velük

ők majd elmondják hogy van e tagfelvétel

és nem késő 14 évesen lekezdeni

2012. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem késő, nálunk akkor alakult amerikai fociklub, amikor 13 év körüli voltam, sok kortársam belépett a csapatukba és már nyertek tornákat is.

Jótanácsként annyi, hogy 5-10 kilót hízz, el is kezdhetsz súlyzózni ha gondolod.

2012. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

181 centi és 53 kiló? Pálcikaember? :D

Én is 14 vagyok, 177 cm, 60 kiló feature Raptors irányító :D


Amúgy aztmondom neked hogy WR vagy ha ez nem megy akkor legyél számkivetett, azaz Kicker vagy Punter :D Csapattag azis, csak többször anyázzák egyébként meg le se sz*rják.

2012. szept. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!