Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szoltok a tegnapi fcbarcel...

Mit szoltok a tegnapi fcbarcelona vs realmadrid mérkőzéshez?

Figyelt kérdés
Elég furán tolta a barca!!! Barcás vok de nemtetszett a játékuk! :(( nektek??

2012. aug. 30. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is Barcás vagyok. 1 félidőben bénáztak. A védelem katasztrófa volt. A 2. félidőben szerintem sokkal jobbak voltak (nem is kaptak gólt). Alves az edzésen megsérült, és ez eléggé megzavarhatta őket, mert ugye Jordi Alba állt be helyette. De ez nyilván nem magyarázza azt, hogy kikaptak ez csak egy ok a sok közül. Egyébként nagyon vártam ezt a meccset és szinte biztos voltam benne, hogy ők nyernek, de sajnos nem így lett. De ha a bajnokságot nézzük, akkor azt hiszem nincs mit hozzáfűznöm...:)) A tegnapi meccs után is azt mondom, hogy ők a világ legjobbjai.

Visca el Barça! <3333

2012. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tito el kurta Adriano jobb oldalon?? érdekes amikor fel jött Montoya egyből nem kaptunk gólt bár így is szaruk voltunk de igazából első meccsen 4-1 nyerhetünk volna de min 3-1 de hát Valdes el kúrta. Amúgy nem szidni akarom a reált de mi hoztuk össze nekik ezt a kupát 4 gólból 3 a mi hatalmas hibánkból volt nem azért mert ők annyira jól játszottak.
2012. aug. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Abszolút semleges nézőként figyeltem a meccset (egyikért se rajongok, bár a Barca nyilván szimpatikusabb sokkal).

A Barca mintha pályán sem lett volna, a védelmük meg kb NB1es színvonalú átjáróház, nem uralta a meccset a középpálya,magukhoz képest keveset volt náluk a labda,mindenki hihetetlenül dekoncentráltan játszott(a húzóemberekre gondolok elsősorban),mintha formán kívül lettek volna.

A Real meg tökéletesen vonalban védekezett,nem ismertek elveszett labdát, kegyetlen pontosak voltak, néha egész parádés megoldással mentek át a Barcan mint kés a vajon.Atrraktívan,szellemesen,mondhatni szépen játszott a Real,főleg az elmúlt évek Classikoit figyelembe véve: ők voltak ezen a meccsen a jobbak,megérdemlik a győzelmet.

2012. aug. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!