Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb klub a premier league-ben?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem focit nézni, de az angol focit nagyon megszerettem, és eddig a Chelsea a favorit. De kíváncsi vagyok hogy más hogy van ezzel.:)

2012. aug. 30. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ömlesztett fontból épült csapatokat.

Manchester United ha már Anglia.

Amúgy Forza Juve.

2012. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Chelsea tavaly nem volt erős de idén elég erős szerintem City nek van a legjobb kerete aztán Chelsea és Mu
2012. aug. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy a jelenre vagy kíváncsi, vagy úgy összességében ?

Mert, ha átfogóan nézzük,akkor egyértelműen a Liverpool és a Manchester United, előbbi úgy 1990ig volt abszolút egyed uralkodó Angliában, utóbbi pedig az azt követő 2 évtizedben.

Pár éve azonban megjelentek a fociban a multimilliárdos orosz és arab mágnások, akik mintha Fifa manager-el játszanának.Ilyen klubok (Angliában) a Manchester City és a Chelsea, ez számomra abszolút antipatikus,sőt elfogadhatatlannak tartom,hogy adott 1 klub,aki a béka feneke alatt sem volt soha (M.City, de a Chelsea sem volt egy sikerklub Abramovich előtt), és ahelyett,hogy a saját bevételéből gazdálkodna, esetleg ha muszáj folyamadna hitelhez,amit a profitból törleszt vagy akármi...a multimillárdos tulajdonosaik pénztárcájától függ, élősködik stb.

Kíváncsi leszek,hogy ha pár év múlva ezek az arabok, oroszok megunják a foci manager játszadozást, és kiveszik a részüket, kalap - kabát és lelépnek. akkor mi lesz az ilyen klubokkal ?

Nyilván a több száz millió befektetett Font megtérül az évek alatt (legutóbbi szezon M.City Bajnok, Chelsea BL győzelem),de ott van SAF MU-ja, aki soha nem arról volt híres,hogy irdatlan összegekért igazol Neveket,posztoktól függetlenül, hanem Ő maga nevelte ki sztárokká a játékosokat, és lettek korszakos klasszisaik, persze némelyik lelépett, óriási összegért(C.R. pl..), de azért az öreg tudja,hogy mi a sikeres élcsapat receptje, és azért az előző szezonban is éppen hogy csak lecsúsztak a bajnoki címről, arról nem is beszélve,hogy az elmúlt 4 évben 2szer BL döntőt játszottak, pechükre a Barca-val...

Nem tisztem megmondani kinek szurkolj,hiszen ez jobb esetben teljesen emocionális kötődés (rosszabb esetben csak az aktuális siker,és "trend" határozza meg - ezek a divatdrukkerek); ha most a Chelsea szimpatikus, és minden más csapatnál jobban kötődsz hozzájuk,drukkolsz nekik mindenáron stb...akkor legyél akkoris Chelsea drukker, ha teszem azt, nem lesz abra - papa pénze, és tele lesz középszerű és szar játékosokkal a csapat, vagy semmit nem nyer évekig,netán vmi gebasz miatt száműzik őket alsóbb osztályba...

2012. aug. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Válasz25 ***** válasza:
M.City
2012. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ja, Ronaldo és Van Persie is Manchesterben született, és már újszülötten megkötötte SAF velük a szerződést... persze. Minden klub kapott tőkét valamikor, ki a 21. században, ki a 20.ban (pl Real Madrid), és azt bocs, de "múlt évezredi" Chelsea szurkolóként kikérem a klub nevében, hogy a béka segge alatt volt. Voltak nagyon is jó, klasszis játékosai a csapatnak (gondolok elsősorban Zola-ra). Európa liga győzelem, és Szuperkupa nem jön magától(főleg nem az akkori Real ellen)

Amúgy az FFP miatt nem lehet szabadon költekezni, font százmilliókat elszórni, legalábbis hosszútávon semmiképpen sem.

Bocs az offért, HAJRÁ CHELSEA!

2012. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

jaja múlt évezredi cselzi szurker vagy... jaja :D


csókolgasd abra golyóit, hogy vegyen nektek még játékosokat.

2012. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Manchester City
2012. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

3. kommentelő: Köszi hogy ilyen alaposan kifejtetted a véleményed. :D Tudom hogy sok nehéz éve volt a Chelsea-nek, amikor mások húzták ki őket a pácból, de reméljük, hogy ez a követekező években majd másképp alakul. És amúgy a leginkább a jelenre voltam kíváncsi.

5. kommentelő: Oké, akkor nem csak én vagyok így ezzel :)

6. kommentelő: Kis kultúrát lécci><

2012. aug. 31. 21:46
 9/13 anonim válasza:
Chelsea :) Mondhattok amit akartok, minden klubnak van egy tulajdonosa aki nem az utcán zenél aprópénzért. Az nem a ti dolgotok hogy mikor mennyit tesz a csapatba. Egy jó tanács: Sose törődj azzal mit mondanak a kedvenc csapatodról, ne azért szeresd mert mások is azt szeretik!:)
2012. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Milyen FFP-ről beszélsz te, 5.? az életbe nem fogják bevezetni mert a Chelsea, City, PSG elveken működő kluboknak egyből sírásra állna a szája, és hát pénz beszél kutya ugat (kutya=összes többi klub)

A Chelsea korántsem a legjobb klub jelenleg Angliában, a BL győzelmük egy irdatlanul igazságalan egy dolog volt. Tény, hogy a Barcát kiejteni nagyszerű dolog. De az ilyen védekező felfogás megöli a futballt. Sikeresnek sikeres (2010-es Inter BL győzelem, most Chelsea), de ezek 1 éves csodák. A bajnokság ami megmutatja a csapatok erejét, ott a Chelsea 6. lett....

Kerek perec kimondom Untied szurkolóként, a City jelenleg a legesélyesebb az angol bajnoki címre, hogy a United vagy a City jelenleg a jobb arról gőzöm sicns de címvédőként a Cityt kell mondanom.

OFF: Atletico Madrid izé vagyis Falcao vs Chelsea 4-1...ennyi. Idén 3 bajnoki 3 kamu tizenegyes, 1 lesgól, + majdnem vereség a s*ggutolsónak elkönyvelt Readingtől...

2012. szept. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!