Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosárlabdázni szeretnék, csak...

Kosárlabdázni szeretnék, csak úgy, kikapcsolódásként. Van esetleg valami társaság, ahova járhatnék?

Figyelt kérdés

Korábban, kamaszkoromban egy egyesületben kosaraztam, de ezt 16 évesen abbahagytam, mert nem voltam annyira jó, hogy érdemes lett volna folytatni. Viszont az elmúlt néhány évben egy társasággal minden héten eljártam kosarazni. Vegyesen voltak fiúk-lányok, béreltünk egy termet, elosztottuk a költséget, és jól éreztük magunkat, saját szórakozásunkra játszottunk.


Most egyetem miatt felkerültem Budapestre, és szeretnék kosárlabdázni, de csak olyan lehetőséget találok, ami egyesület, versenyeken indulnak, komolyabban veszik. Esetleg valaki nem tud egy kosarazni szerető, de amatőr társaságot, ahova befogadnak új embert is? :)


19/L


2012. aug. 31. 23:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!