Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Ronaldo (CR7) el...

Szerintetek Ronaldo (CR7) el akar igazolni madridból? Az interneten sok ilyet lehet olvasni.

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Röviden: nem

Kifejtve:

Ronaldonak minden vágya volt a Realban játszani. Nem fog elmenni. Igaz több ilyen hír is felkelt, hogy meg akarják venni. Egy időben (azt hiszem tavaly valamikor) úgy volt hogy tényleg elmegy, de azt csak a média találta ki.

Ezzel szerintem válaszoltam :)

2012. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Válasz25 ***** válasza:
2012. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen el ez nem kacsa az ügynöke megmondta,és azt is megmondták h a Real elnöke teljesen lefagyott
2012. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom, tényleg mindenhol ezt olvasni, de egyelőre az összes cikk egyetlen angol lapértesülésre utal, ami lehet fiktív is... De kicsit viccesnek tartom, hogy CR elbőgi magát meccs után és másnap Európa összes sporthíre tele van azzal, hogy eligazol.
2012. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egész csak nyomásgyakorlás a vezetők részére, hogy megemeljék az amúgy nem kevés, de világszinten "csak" a tizedik helyen rangsorolt fizetését. Ilyenkor úgy viselkednek ezek az elkényeztetett primadonnák, mint a homokozólapátért küzdő hisztis kisgyerekek. Rooney ugyanezt csinálta, még a City-be igazolással is fenyegetőzött, aztán csak megkapta a nagy pénzt. Ronaldo is megfogja. Rövidtávon sokkal nehezebb őt pótolni, mint teljesíteni az igényeit, tudják ezt ott is. Igaz, az is egy fontos részlet, hogy a Madridot mennyire viselte meg a spanyolok gazdasági mélyrepülése. Pereznek ugyanis elsősorban egy nagy múltú vállalkozást kell (jól) működtetnie, csak utána foglalkozhat a szurkolók és a csapat igényeivel. Márpedig ha a City valóban felajánlana egy 170 millió körüli összeget, ostoba lenne nem elfogadni. Csak gondoljatok bele, a nemrég a Bernabeuben pontot szerző Valencia teljes kerete ér 180 millió eurót.


Szóval szerintem nem akar eligazolni, azonban ha nem kap emelést, pofa nélkül el fog egy olyan csapatba, amely akár a dupláját is kipengeti neki. Jelen esetben erre csak a PSG vagy a City lenne képes, esetleg a Chelsea.

2012. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!