Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Írtok focimeccsekkel kapcsolat...

Írtok focimeccsekkel kapcsolatos élményeket?

Figyelt kérdés
Milyen meccsen voltatok eddig? Melyik volt a legnagyobb, legjobb, legfontosabb meccs közülük? Milyen volt a meccs? stb.

2012. szept. 7. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
barca
2012. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

DVSC-Bate Borisov Nyíregyházán

Ugye hát,az eredmény pocsék volt de maga a meccs,a hangulat,a stadion a nyíregyházi tényleg szép nem úgy mint sok magyar stadion.Azok a beszólások is :) Coulibaly megkapta azt,hogy inkább menjél vissza targoncázni XDD Meg egy nagy szóló után valaki csúnyán mellé és fölé lőtt,erre hallom a hátamtól hogy:Naa ne törd meg a lendületet,gyere a labdáért XDDDDDD Igazán jó volt!:)

2012. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"DVSC-Bate Borisov Nyíregyházán

Ugye hát,az eredmény pocsék volt de maga a meccs,a hangulat,a stadion a nyíregyházi tényleg szép nem úgy mint sok magyar stadion.Azok a beszólások is :) Coulibaly megkapta azt,hogy inkább menjél vissza targoncázni XDD Meg egy nagy szóló után valaki csúnyán mellé és fölé lőtt,erre hallom a hátamtól hogy:Naa ne törd meg a lendületet,gyere a labdáért XDDDDDD Igazán jó volt!:)"


Azon a meccsen én is voltam, de csak a 2. legnagyobb élmény volt, főleg az eredmény miatt :D Az első nekem a Kolozsvári CFR - Basel (1 - 0) volt, ez egy BL-rájátszás volt, ahol 17-18000 néző előtt sikerült a BL-főtáblára jutás. Nagyszerű volt a hangulat, és nagyszerű győzelem is volt :)

2012. szept. 8. 06:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyarország - Svédország 2-1 tavaly szeptember:) Hatalmas élmény volt,áá leírhatatlan:D Voltam már sok hazai válogatott meccsen(Dánia, Izland, Liechteinstein, Finnország, Írország meg ugye Svédország ellen.)Mind jó volt, de nekem ez volt a legjobb élmény:)
2012. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!