Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tényleg megszűnhet a röplabda...

Tényleg megszűnhet a röplabda Magyarországon? Ugyebár nem választották be a látványsportok közé, hogy lehet ez? MI látványosabb mint a röpi?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 7. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
számomra unalmas és nem látványos 1 helyben állnak szinte( na jó ez 1 erős túlzás) de nem olyan látványos.
2012. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 belapus ***** válasza:
70%
Nem valószínű, hogy megszűnik, de sokkal kevesebb támogatást fog kapni.A röplabda igazi látványsport, míg pl. a vízilabda semennyire nem látványos.2*6 fej, ami nem látszik a fröccsenő víztől.Mitől látványos ez?
2012. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Másodikkal értek egyet, bár en a vizulabdat is szeretem, de a jo ropi ezerszer latvanyosabb
2012. szept. 7. 22:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg év végén döntenek róla.

Ha nem kerül be, nekem akkor is látványsport! :D

2012. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vizilabda se látványos ez igaz de a röplabda se lehet le pontozni de ha nem lenne igazam akkor látványsport lenne.
2012. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 belapus ***** válasza:
A vízilabda azért került be, mert az egyik legeredményesebb sportágunk és nagy hagyománya van Mo-on.A röplabdában sajnos csak sokadikak vagyunk,eredménytelenek vagyunk, ezért sokkal kisebb a lobbiereje.
2012. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Belapus

És akkor a focit miért rakták be?? Ott is bénák vagyunk :P

2012. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MrPifta ***** válasza:
a pingpong sem látványsportág, mégsem szűnt meg...
2012. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem látványsport??!! Szerintem igen is az!

Érdemes megnézni ezt a videót és utána alkotni véleményt!!

[link]

2012. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
kedves első hozzászóló! jómagam űzöm ezt a sportot aktívan és én is elmondom, de elég csupán megnézned az előző hozzászóló által linkelt videót és máris kiderül, hogy egyáltalánn NEM IGAZ, HOGY CSAK EGYHELYBEN ÁLLUNK még csak kb sem. Amég nem próbáltad ki ezt a sportot élesben meccsen, amin rengeteget rohangálunk, kérlek ne monddj véleményt! KÖszipuszi;)
2012. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!