Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek még profi kapus?

Lehetek még profi kapus?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és profi kapus szeretnék lenni, 175 cm. magas vagyok. Vetődni elég jól tudok, szögleteket is jól tudom öklözni illetve lehúzni. Egy gondom van, nem tudom biztosan megfogni a labdát és folyton ki pattan rólam. Ezt, hogy lehetne "megtanulni", hogy ne pattanjon ki? Elszeretnék menni kapusakadémiára, de nem tudom hol található ilyen, én Vas megyében lakom. Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 8. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet ha elmész egy jó akadémiára pl:Puskás Akadémia-Fehérvár,vagy egy mtk akadémiais jó
2012. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ezekre az akadémiákra kell valami felvételi?
2012. szept. 8. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:
dehogy kell! csak besétálsz és közlöd, hogy te mostantól ide akarsz járni, mondják már meg neked, hogy hol van a 9/b-sek terme... -.-
2012. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem, hanem a foci sulihoz kell-e valami felvétel, azt gondoltam rendes sulihoz kell.xd
2012. szept. 9. 10:39
 5/10 A kérdező kommentje:
pl.: 15 percen át kell védenem vagy ilyesmi.
2012. szept. 9. 11:14
 6/10 anonim ***** válasza:
175 nagyon alacsony lennél kapusnak még akkor is ha tehetséges vagy.
2012. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igen kell, ide is felvételi. fogalmam nincs mit kell csinálnod rajta, esetleg a sulik honlapján megtalálod.

ja, és ne aggódj nem vagy alacsony. ez hülyeség, ha tehetséges vagy, simán felvesznek :)

2012. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Lehetsz még profi kapus!

Kell egy jó utánpótlás csapat,ahol kemények az edzések és hidd el még a kapuból is kivetődsz. Én is kapus vagyok 172 cm-el és a rendes nagy méretű kapura nem okoz gondot elérni a felső ,vagy alsó sarkokat.

Szóval fontos,hogy legyen jó edző,jó klub és máris elindulsz a fejlődésben.

Az meg,hogy kipattan rólad?

Egye fene,úgyis egy idő után belejösz a dolgokba.

Először nekemse ment azóta az egyik legbiztosabb kezű kapus vagyok a kerületben,bár a magas labdáknál vagy szögleteknél okozhat némi gondot a magasság,de csak ugrani kell tudni nagyot! :)

Sok sikert! ^^

2013. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lehet ,hogy csak annyi a problémád,hogy nem jó a Fogás technikád az az a két hüvelkyujjad mindig a labda mögött legyen és az ullyaid ne legyenek mereven egyenesek.Amúgy Vas-Megyében ott van az Illés Akadémia Haladás ami a Szombathely-nek az akadémiája ott elég magas szinten megy az edzés próbáld meg!Ja és egyáltalán nem vagy alacsony sokat fogsz még nőni! Sok Sikert!
2013. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ, már 15 vagyok és gondolkozom azon, hogy el kéne valahova mennem Haliba vagy ZTE-be próbajátékra, de nem tudom, hogy lehet e szóval még érdeklődőm majd. :) amúgy már 182 cm. körül vagyok szóval magassággal nem lesznek gondok. :D
2013. dec. 2. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!