Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a tenisz jó...

Szerintetek a tenisz jó sport, mit erősít?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, évek óta keresek egy jó sportot, szertornázni szeretnék, de sehol se találok helyet, ezért inkább teniszeznék, de nagyon béna vagyok, és lehet hogy rengeteg gyakorlással sem érnék el eredményeket. Szerintetek elkezdjem? És hol? Vecsési vagyok, teljesen kezdő.
2012. szept. 8. 18:04
 1/3 anonim válasza:
A tenisz nagyon jó sport csak egy kicsit későn kezdenéd el de jól karban tart jól megmozgat az tuti h elfáradsz az egyensúly érzékedet jól javítja és elég technikás sport
2012. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A vádlit, meg az alkart.
2012. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindent megmozgat végülis és egyáltalán nem késő, hogy elkezd. Amikor én elkezdtem én is azt hittem, hogy nem fog menni de egy idő után rájössz, hogy ez nem is olyan könnyü sport és mit tudsz az nagyon szép teljesítmény.
2012. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!