Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Magyar Labdarúgó Válogatott...

A Magyar Labdarúgó Válogatott jó, de Egervári, miért nem veszi észre, hogy nem jó a védelmünk?

Figyelt kérdés

Most nézem a Hollandok elleni meccset. Komolyan mondom,hogy olyan ideges vagyok! Tavaly rúgtunk 3 gólt kint, kaptunk 5 gólt. Előtte 4-et, azelőtt meg 6-ot!!! A csapattal különösebb gond nincs! Gera,Dzsudzsák,Szalai... vannak jó játékosaink, de a védelem egy kalap s.@r már bocsánat!

Egervári nem veszi észre,hogy a védelmünk milyen, és hogy azért nem jutunk ki sehova, mert már 5-6 éve LEGALÁBB fos a vélelmünk???? Milyen szakember kell,hogy ezt észrevegye? Én itthonról megmondom,hogy Elől még elfogatható teljesítmény, de hátul bohócot csinálnak belőlünk, már nem előszór!

Bármi is lesz az eredmény a védelmet le kell cserélni, de azért nagyon szurkolok! HAJRÁ!

Mit szoltok?



2012. szept. 11. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

már az első szavaiddal is hazugságot írtál.

És kire cseréled a védelmet?

akármennyire is sz@rok, majdnem ez a legjobb nálunk.

Csatáraink se jók, a kp meg...

dzsudzsákot se véletlen támadják minden csapatánál, nem tud védekezni és támadásban is sokat alibizett.

Nem tud többet ez a csapat.

2012. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Mi az,hogy hazugságot írtam?

Ha szépen megkérlek támaszd már ezt alá!

Melyik rész volt hazugság?

Meg nem az volt a kérdés...

2012. szept. 11. 22:40
 3/20 A kérdező kommentje:

Ádám

?-?-?-?

Varga,Pintér

Dzsudzsák,Gyurcsó,Gera

Szalai,Németh

2012. szept. 11. 22:42
 4/20 anonim ***** válasza:

ezt írtad:

"A Magyar Labdarúgó Válogatott jó"

hagyjuk már a parasztvakítást.

2012. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Válasz25 ***** válasza:
Az u21 vb bronz csapatból hányan vannak a felnőtt válogatottban?
2012. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

"A csapattal különösebb gond nincs"


De, a csapattal óriási gond van. Ha ezzel a válogatottal, és ezzel a teljesítménnyel szerinted nincs gond, akkor hogyan jellemeznéd mondjuk a Hollandokat? :)


Rá kéne jönni, hogy a foci nem nekünk való, és nem tolni bele irdatlan összegeket. Tenni kéne inkább oda, ahol teljesítmény is van

2012. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Tegnap 22:56!

Kedves Hozzászóló!

Megengeded,hogy én úgy gondoljam?

Kedves Többi Hozzászóló!

Ha mi olyan rosszak vagyunk,és ha nincs igazam, akkor hogy fordulhatott elő,hogy 3 gólt rúgtunk Hollandiában, és kaptunk 5 gólt. Tessék mutatni olyan csapatot, amely 3 gólt rúg Hollandiába? És itt jön a védelem: 5 kapott gól. 19 gólt kaptunk tőlük 4meccs alatt. Ez normális???

Nem egy Holland szintű csapat vagyunk, de ha nem lenne ilyen védelmünk,akkor egy EURÓPAI közép csapat lehetnénk...

Szerintem abszolút partiba lennénk ezekkel a csapatokkal: Írország,Csehország,Görögország,Szlovákia,Lengyelország stb..! Ezen csapatok erőssége közel van ahhoz, amit Mi tudunk...! Pl: egy Svédországot is megvertünk hazai pályán. Dánia nem tudott minket megverni. Írországgal döntetlent játszottunk,és kint voltak az EB-n,úgy ahogy Csehország is,és őket ha jól tudom megvertük!

Azért mert egy erősebb csapat megvert minket(VB ezüstérmes) nem kell őket leírni,viszont a védelem egy katasztrófa.Ha lenne egy olyan védelmünk,mint a Videotonnak,akkor is 4-1 lett volna? Az egy rúgott gól meg volt 11-ból. Ha jó a védelmünk kapunk max 1.et tegyük fel, és már meg van az egy pont. MIND A 4 GÓLT MI AJÁNDÉKOZTUNK!!!!!

Az elmúlt 20 év MAGYAR FOCIJA EGY KALAP sz@r...Mindig össze-vissza rugdossuk a labdát! Ez most is majdnem így van, de most vannak olyan játékosaink, akiknél mást tapasztalok. Látom,hogy tudnak is. Ilyen: Dzsudzsák,Gera(őket csak elismerik a Kedves Hozzászólók) vagy a tehetséges Németh Krisztián, vagy Szalai, de a legnagyobb mostani tehetség: Gyurcsó. Egy védőt nem soroltam fel!

Ott a Videoton. Milyen védelme van már! 1 kapott gól csak, és ott van a csoportkörben, és a Gent-et leszámítva nem sok gólt lőtt...! Akkor csak van igazság abba,amit Én mondok! KI KELL CSERÉLNI A CSAPAT EGY RÉSZÉT, DE A VÉDELMET NAGYON!

2012. szept. 12. 11:00
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves Válasz25!

Megértelek, és igazad van!

És minden Kedves Hozzászólónak köszönöm! :D

2012. szept. 12. 12:04
 9/20 anonim ***** válasza:

Egyszeru. Ha Egervari ur behivta colna Kadart akkor lett voona vedelmunk es kp-nk ---> vanczak juhasz korcsmar kadar

elek varga


ehelyett

vancak noname juhasz elek

korcsmar varga

feel tje difference.

1 pozitivum: E.S rajottt hogy varga vkp es nem jhv

2012. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ja Kádár nem rossz.

De ideges voltam tegnap.

Mit össze-vissza szerencsétlenkedtek hátul..

És mondom az 5-3-as meccsen milyen idegesek lehettünk,hogy rúgunk 3 gólt és 5-öt kapunk. Itt ha rúgnánk 10-et akkor is kapnánk 11-et! :D Így idegesítő játszani, ez látszott a támadó játékosokon is! Kéne annyi bátorság lennie egy szakembernek, aki kerek perec megmondja,hogy a védelem húzza vissza a csapatot, már hosszú évek óta! 19 gólt kaptunk Hollandiától 4 meccs alatt! :D :D

2012. szept. 12. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!