Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A focisták miért köpködnek...

A focisták miért köpködnek folyton a meccseken?

Figyelt kérdés
Akárhányszor meccset nézek, azt látom h néhányan köpködnek folyton. Ezzel csak menőzni akarnak?

2012. szept. 18. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha futballoztál volna valaha akkor tudnád hogy a váladékozás a futkározás közben fokozott sokaknak és a szájban orrban felgyűlik és ki kell fújni köpni nehogy a tüdőbe visszaszívja mert az nagyon káros lehet
2012. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Azert erdekes hogy ez ilyen elfogadott tarsadalmilag...

Közben a fingot visszatartani, bizonyos merteken tul egeszsegkarosodast is okozhat (belcsavarodast), azt megsem respektaljak. :(

2012. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
off... Bocs, de konkretan milyen kart okoz, ha a tüdöbe visszaszivja?
2012. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én csak hobbiszinten fociztam, közel sem futkároztam annyit, mint a profi focisták egy meccsen, mégis rengetegszer felgyűlt a nyál a számban, amit nem olyan kellemes állandóan lenyelni. De kipróbálhatod te is, csak fussál (ne kocogj) néhány kilómétert egyszerre.
2012. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
aha értem, köszi! Azt hittem csak menőzni akarnak
2012. szept. 18. 19:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tényleg,meccs közben felgyűlik és ráadásul idegesítő,mert rohadt csomós és sűrű :)
2012. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Oke, hogy idegesitö meg kellemetlen, de meg mindig nem ertem, milyen kart okoz, ha a tüdöbe visszaszivja. Es a hosszutavfutok miert nem köpködnek?
2012. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"ilyen kart okoz, ha a tüdöbe visszaszivja."

Mondjuk nem kap levegőt? Ha ilyen trutyi borítja be a tüdőd felületét belül, az elég kellemetlen érzés. Magától is termelődik ott elég, azt is ki kell köhögni. (Sportoltál már életedben bármit? Nekem mindig termelődik tőle nyálka a tüdőmben, és bizony azt ki kell köhögni.)


"Es a hosszutavfutok miert nem köpködnek?"

Nem vagyok se focista, se hosszútávfutó, de ha ők tényleg nem köpködnek, akkor szerintem az azért van, mert ott kevésbé kell százfelé figyelni. Ők tudnak arra is koncentrálni, hogy néha lenyeljék és ez ne legyen kellemetlen. Fociban nehezebb.

2012. szept. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én női focista vagyok de halljátok, én még egyszer sem köptem egyet sem, de nem is érzek rá hajlamot! :)
2012. szept. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem mindenki köpköd. Akkor ők lenyelik vagy mi? Hogy megy vissza a tüdőbe? Visszaszippantják vagy mi? Ez hülyeség! Akkor max a gyomorba megy
2012. szept. 23. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!