Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Félek a röplabdától! Mit...

Félek a röplabdától! Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 9.-es vagyok és idén elég sokat fogunk röpizni, de félek a labdától.Bizonyára azért,mert elég vékonycsontú vagyok és félek a sérülésektől. Na meg azért mert sérült az egyik első fogam gyökere és félek,hogy kiüti a labda. Mit tudnék tenni a félelem ellen? Segítsetek!

2012. szept. 20. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

viselj fogvédőt edzés alatt

[link]

2012. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Fölösleges félelem leküzdésére - meg amúgy is - harcművészet gyakorlás.

Röplabdát hagyd a fenébe, semmi értelme egy vicces sport, szórakozásra van.. csináld amit kell, jó pár évig még fölösleges tanulások, órák várnak rád - az értelmes dolgok mellett. Foglalkozz az értelmes dolgokkal többet, ezeket meg érzelmek nélkül csináld végig. Gyakorold hogy kitérsz a labda elől, akkor nem okoz sérülést.

2012. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de csak tesin lenne röplabda, és ha kitérek a labda elöl akkor pontot vesztünk.

De azért köszi.


Különben ma is röpiztünk és nem is volt olyan rossz mint általánosban. Végre nem volt kőkemény a labda. Szóval asszem mostmár nem félek.

2012. szept. 21. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat en 4 eve roplabdazok, amibol mar 2 eve profi szinten (bajnoksag meg hasonlok), gondolom az osztalyodbol nem sokan tudnak rendesen jatszani, szoval nem hiszem h olyan nagy sebesseggel jonne az a labda, h ne tudd az arcod ele tenni a kezed, ahogy ertettem, szamodra nem az eredmeny a fontos hanem h testi serulesek nelkul kibird a tesit. :) Ha a labda a fejed fele jon, akkor tedd a keze(i)det az labda iranyaba, ha birod usd is meg, ha nem akk legalabb nem vagott fejen. :) Ertem en, hogy szorakozasbol jatszotok, szval semmi komoly, de azert probald meg mindig helyesen megutni a labdat, evvel megint csak csokkentve a serules eselyeit( ficam meg hasonlok)
2012. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Először kosaraztam, de zavart, hogy a másik csapatból nekem jöttek. Átmentem röpizni, és egy év után kiderült, hogy nagyon félek a labdától. Első két évben nem volt gond, de utána már jöttek a keményebb ütések. Egy idő után megszoktam, és már nem is tűnt annyira félelmetesnek. Szerintem a tesiórai röpi nem olyan kemény, sokszor még vicces is. És gondolj bele, lehet hogy van még rajtad kívül olyan az osztályban aki fél a labdától, hidd el nem lesz semmi baj! :)
2013. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!