Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mondanátok nekem jó ballábas...

Mondanátok nekem jó ballábas focistákat?

Figyelt kérdés

Messi, Van Persie....... most ti :D

Hallottam valami olyasmit, hogy a tavalyi Real Madrid keretéből 9-en is ballábasok voltak, igaz ez? Kik? Vajon egy ballábas játékos nagyobb valószínűséggel lesz jobb mindkét lábával?


2009. aug. 1. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A legutolsóra a válasz egyértelműen nem. A legtöbb ballábas játékos bénázik jobb lábbal, ahogy a jobblábasok ballal. Persze van egy elvárható szint azért a nagyobb ligákban még így is a rosszabb lábra, és persze vannak akik annak ellenére hogy ballábasak jól lőnek jobbal is (ahogy vannak jobblábasok is akik jól lőnek ballal).


keress híres balbekkeket, ez egy elég ritka poszt, mivel kevesebb a ballábas mint a jobblábas játékos, ezért aki ezen a poszton jó, az nagyon sokat ér. Ilyen pl Ashley Cole. De ha végigpörgeted a leggyakoribb kezdő 11-eket, akkor általában a baloldali pozíciókban ballábas játékosok játszanak, és nemkell feltlálni a spanyolviaszt ezzel a megfigyeléssel :)

2009. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A Realból a csk Raul bitosan:)
2009. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül bal oldalon játszanak, Messi is ballábas, mégis jobbszélső és befele cselez. Mata pl. bal oldalt jó és ballábas, mert ő a védők mellett húz el a szélen és adja be, nem tudom, hogy a viaszosdi nekem szól - e, de mindegy :)
2009. aug. 3. 17:05
 4/12 anonim válasza:
Robi Carlos, Puskás, Ronaldo (nem a "c")...bár ő 2 lábas
2009. aug. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nem baj ám hogy semelyik ronaldo nem ballábas meg raúl sem egyébként a reaál keretéből ott van pl. Drenthe, Heinze, Van der vaart ezenkívül Giggs, Malouda, Adriano, Anderson és nemhiszem h nagyobb valószínűséggel lenne jobb. Én jobb lábas vagyok és majdnem olyan jól lövök bal lábbal is egyszerűen csak megpróbáltam utánozni a jobb lábas lövést ballal és csak gyakoroltam ennyi
2009. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
biztosítalak h raul balos:D tud jobbal lőni mint te meg akárki aki szánja rá az idejét h gyakoroljon de alapjáraton raul balos:) meg a reealból drenthe marcelo van der vaart, casillas, robben, még mikor itt volt heinze, emg raul, több nem jut eszembe:D
2009. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

jah bocs csak nemláttam még ballal gólt lőni:)

de biztos igazad van:)

2009. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Owen23 ***** válasza:
a real madridból arrien robben:):)
2009. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Marco Borriello!
2011. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
inkább kétballábas focistákat kérdezz, mert kétség nélkül ide tartozik Luca Antonini is
2012. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!