Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Játszom egy lány focicsapatban...

Játszom egy lány focicsapatban ami kb. fél év óta van, kezdők vagyunk, edző fiatal, annyi a hiba még hogy nem nagyon tudjuk a szabályokat, középkezdésnél előre futhat bárki? hogyan lehetne javítani?

Figyelt kérdés
valahogy a csapat nagy része mindig beszorul hátulra a saját kapunkhoz és netán ha nálunk van a labda nincs kinek előre passzolni mert senki nincs fent ... vagy ha mégis elöl van valaki egyedül szenved ... én hátvéd vagyok nem futhatok előre viszont volt már hogy előre mentem segíteni mert nem tudtam nézni hogyan szerencsétlenkedik mégis lelettem cseszve érte az edző és többi hátsó játékos által hogy minek mentem előre ...

2012. szept. 22. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:
3komolyabb meccsünk volt eddig valahogy ezek a nagyobb hibák amiket észre lehet venni
2012. szept. 22. 21:03
 2/5 anonim ***** válasza:
kis vagy nagypályán játszotok? :)
2012. szept. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3/4-es pályán áll 5*2-es kapura
2012. szept. 23. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:
női foci vicc...
2012. szept. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gázzsiii14 válasza:
A középkezdést elvégző passz után lehet csak felfutni. És a csatároknak nem kellene csak félpályáig visszafutni védekezéskor. Valamint passzokkal kellene feljutni a kapuig nem pedig csak indításokkal. A szélső középpályásoknak pedig a labdával néha néha felkéne sprintelni, majd beadásokkal és passzokkal operálni. ennyi jó tanácsom van. Sok sikert! :)
2013. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!