Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vert-e már meg aktív világbajn...

Vert-e már meg aktív világbajnokot - s ha igen mikor, mennyire, kiket - magyar labdarúgóválogatott?

Figyelt kérdés
foci
2007. aug. 27. 22:09
 1/6 anonim válasza:
93%
2007. augusztusában az olaszokat meverték 3-1 re! Szerintem nagyon ügyesek. másról nemtudok :))
2007. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
akiv világbajnokot sose vert meg csak pár félálomban lévő olaszt.
2008. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
27%
A magyar válogatott szörnyen szar. Szégyent hoznak a mezre amit viselnek. Könnyű barátságos meccsen nyerni egy olyan csapat ellen, mely nem játszik teljes erőbedobással mivel a nagy tétű meccsekre öszpontosít. Ahol nyernünk kellett volna ,úgy elpicsáztak minket mint a szart. Hulladék a magyar válogatott!
2008. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom,a londoni 6:3 idején nem az angolok voltak az aktuális világbajnokok?
2008. okt. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Megnéztem:1950-ben Uruguay nyerte a focivb-t,a 6:3 meg ugyebár 1953-ban volt.Viszont ezt nézd meg:


http://www.youtube.com/watch?v=emtz8i7RfMA&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=DzPII4JFHWw&feature=related

2008. okt. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%
Annak a helyében, aki a harmadik választ írta, én SZÖRNYEN szégyellném magam... Mit gondolsz te magadról! A focihoz nem értesz. Tettél te valamit a Magyar futtballért, hogy így beszélsz róla? Ez a baj a Magyarokkal, mi csak akkor állunk a focisták mellé, ha jól megy nekik. Ez szerinted jó dolog? Ha odaállna az ország, akkor talán még menne is nekik. És nézd meg, hogy Magyarországon hány igazolt focistából lehet válogatni, és mondjuk Angliában. Kicsit gondolkodj, mikor ilyeneket írsz. Egyjébként még ha nem is megy a játék, a fiúk MINDENT megtesznek. Szégyelld magad!!!!
2008. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!