Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehet ezt a legjobban...

Hogy lehet ezt a legjobban megtanulni? (foci, szabadrúgás)

Figyelt kérdés
Roberto Carlos féle szabadrúgásra gondolok.Nem arra a külsősre,ő amúgy szinte mindig telirüszttel lőtte....Csak én állandóan sorfalba lövöm sajnos :S És még egy:A lövőerőmet hogy lehet jelentősen növelni?nem mintha baj lenne vele,de én jó erőset szeretnék lőni.Köszi a válaszokat!:)
2012. okt. 10. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
telirüszttel nehéz jó szabadot lőni... próbálgasd , majd rájössz az a lényeg hogy csapódjon a labda vagy keresztbe kipókhálózod:)
2012. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen ez a baj...:S Hogy nem tudom fal fölött ellőni..Amúgy jó átlövő vagyok,de sajnos ez nem nagyon megy még :S
2012. okt. 10. 22:24
 3/13 VVMMvvmm ***** válasza:

Látni kéne, hogy mit szerencsétlenkedsz.A sorfal 9 méterre

van, hogy a fenébe nem tudod átlőni felettük?

Most nem akarok beleokoskodni, de például a bokád,

vádlid elég erőss? A kitámasztás is lényeges stb.

2012. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Erőset lövök igen,csak nem magasan...Kösz a választ,csak egy kicsit gyökér vagy,de azért kösz :D
2012. okt. 11. 09:13
 5/13 anonim ***** válasza:
3 dolog kell hozzá: gyakorlás, gyakorlás és végül gyakorlás.
2012. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,ma azt tettem.És rájöttem:Nem csak vaktából ellőni kell.Mindig kinéztem magamnak a bal felsőt,és 5 ből 3 szor oda fellőttem...Meg erősen és nagyon magasan kell lőni.Köszi a válaszokat!:)))
2012. okt. 11. 13:09
 7/13 VVMMvvmm ***** válasza:
Nézd kérdező!Én arról aligha tehetek, hogy valószínűleg tehetségtelen vagy.Tehát megsértődnöd butaság, hiszen azzal nem segítesz magadon.
2012. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én meg arról nem tehetek,hogy te egy büdös gyík vagy :D ez egy szabadrúgás fajta,eddig csavarva lőttem,amit 10ből 8x kapura lőttem...És át akarok erre térni.Most kezdtem el,és ha már olvastad volna,jól megy.De persze te trógerkodj nyugodtan :D
2012. okt. 11. 15:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lehet elmagyarázni. Kimész a focipályára, és gyakorlod. Én a Ronaldos szabadrugást nyáron úgy gyakoroltam, hogy kimentem Laptoppal a pályára, és reggel 8-től este 8ig gyakorolgattam. Persze, kajálni, haza ugrottam.
2012. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
OK értem.És te hol laksz?
2012. okt. 11. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!