Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire kapunk ki a törököktől?

Mennyire kapunk ki a törököktől?

Figyelt kérdés
Itthon selejtezőn ? Hol lesz és mejik csatornán?
2012. okt. 16. 13:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
3-1 re kapunk ki itthon. MTV1 20:15-22:35
2012. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
2-1 Töröknek.
2012. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Antimod ***** válasza:
94%
Miért kapnánk ki? Nekik nem megy valami jól, mi pedig győztünk legutóbb. Egyáltalán nem tartom sokkal esélyesebbnek (most) a törököket, nem valami egységesek.
2012. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%

Milyen egyszerű lenne a foci, ha az alapján győzne egy csapat, hogy "legutóbb győztünk" :DDD


Amúgy mennyire vagy képben a magyar futballisták teljesítményével? Tudom, tudom, San Marino-t, Monacot, Izlandot, Lichtensteint, Andorrát, Vatikánt simán verjük ahol még a péket is be kell venni a nemzeti 11-be, hogy meg legyen a csaptuk ;-)

2012. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Antimod, azon ellenfelek ellen már nagyon jól megy ahol nincsen profi focicsapat. Az ácsokból, kovácsokból álló csapatot már bizonyítottan lealázzuk. Már csak az olyan országok ellen kellene bizonyítani, akik tudnak legalább elemi szinten focizni. Ha most sem jutunk ki, javaslom hogy számoljuk fel a profi futballt, mert közmunkások 35-47 ezerért is képesek erre :S
2012. okt. 16. 13:59
 6/28 Antimod ***** válasza:
93%

"Milyen egyszerű lenne a foci, ha az alapján győzne egy csapat, hogy "legutóbb győztünk" :DDD


Amúgy mennyire vagy képben a magyar futballisták teljesítményével? Tudom, tudom, San Marino-t, Monacot, Izlandot, Lichtensteint, Andorrát, Vatikánt simán verjük ahol még a péket is be kell venni a nemzeti 11-be, hogy meg legyen a csaptuk ;-)"


Köszönöm, meglepődnél, ha elárulnám, melyik fociportált üzemeltetem. Maradjunk annyiban, hogy meglehetősen tájékozott vagyok a válogatott terén.


És hidd el, nagyon sokat számít az előző meccs végeredménye, pláne, ha ilyen kevés idő telik el a kettő között. Önbizalom terén egészen más a helyzet. Az észteket pedig ne nevezzétek amatőröknek, pótselejtezős helyezést értek el az előző sorozatban, még ha most nem is túl acélosak.


Monaco és a Vatikán ellen soha nem lépett pályára a magyar válogatott, ráadásul egyik sem FIFA-tagállam, Liechtenstein ellen pedig sajnos már ikszeltünk 1999 szeptemberében. Izland válogatottjában évek óta már (szinte?) csak profi futballisták lépnek pályára.

2012. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Hát igen, van itt némi földrajzi eltévelyedés :D Monaconak csak klubcsapata van, mint ország focitéren nem létezik, Vatikán dettó, és Izland azért már nem egy miniállam-szint, vannak jó játékosaik (Gudjohnsen, Sigurdsson, Bjarnason, Sigtórsson, Hreidarsson, Helguson stb), és egy hónapja küldték haza a norvégokat egy 2:0-lal.


Én a mai meccsre sima 3:0-ás vereséget jósolok, valahogy amikor tétmeccsen kéne erősebb ellenfelet verni úgy, hogy itt lenne a lehetőség némi megugrásra, mindig leblokkolunk. Lásd a szegény megtépázott holland válogatott elleni művelet... Hiába hiányzik a háromnegyed török válogatott, a B csapatuk is verne minket, pláne most. Tipikus magyar történet lesz ez... de ne legyen igazam. Örülnék neki :D

2012. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

antimod te k.rva nagy bohóc vagy :D

nah mond el melyik fociportált üzemelteted? sporthíradó? :D:D:D

2012. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Antimod ***** válasza:

"van itt némi földrajzi eltévelyedés :D Monaconak csak klubcsapata van, mint ország focitéren nem létezik, Vatikán dettó"


[link]

[link]

2012. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nahát. De akkor ez csak ilyen regionális "bohóckodás", lásd kikkel játszanak, szóval úgymond "igazi" országként mégsincsenek, mert akkor FIFA-tagok lennének, nemdebár? A vatikániról meg azt hallottam, hogy ott a svájci gárdások játszanak a papokkal, és az a bajnokság. Csak tavaly lefújták, mert mindenki káromkodott?
2012. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!