Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok a mai BL sorsolásh...

Mit szóltok a mai BL sorsoláshoz:Levszki Szófia-Debrecen. Ki jut tovább? Mik az esélyek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első meccsen legalább egy döntetlen meglenne akkor a Debrecen,ha kikap akkor biztos a Szófia.
2009. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem a Levszki Szófia jut tovább.De nincs baj mert ha kikap a Debrecen akkor is Európa-Liga csoportkörös.
2009. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden esélye megvan a Debrecennek arra hogy továbbjusson. Szerintem a Levszki Szófia sem erősebb mint a Kalmar. Ha pedig kiesik, akkor sincs semmi baj, hiszen - mint már előttem írták - az UEFA Európa Liga csoportkör már biztos.:D
2009. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
21%
Mikor lesz a meccs?
2009. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
lokilokilokilokilokiiiiiiii
2009. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-1, és 1-0 lesz.
2009. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok mi a jó? Az,hogy mindenki szurkol a lokinak nincs az az ellenségeskedés.Pedig jó pár fórumot elolvastam és mindenütt örültek a loki sikerének mindegyik szurkolótábor szorított és gratulált nekik!csak az első meccsen kell életben tartani a reményt és itthon bármi lehet!De ha kiesik akkor is ott van az E.L csoportban!szép volt,de a szófiához pontosabb,és jobb játék kell!
2009. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem is tudtam hogy az E.L csoportkörbe jutás már megvan :o . Bár a pénz és a futball láz szempontjából kéne már ez a '95 utáni újabb BL szereplés ... Hajrá Magyarok !
2009. aug. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak azért is szurkolok nekik, mert akkor az NB1ben a tartaléknak kell játszania, és az elején ki tudunk harcolni ellenük egy komolyabb előnyt, de mielőtt lepontoznátok, ez csak azért van, mert tagja vagyok egy bajnoki címre törő gárdának. :-)
2009. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Néha meg tud lepni engem is a Loki, remélem most is pozitív meglepetéssel fognak szolgálni. Ez esetben továbbjutnak. De ha mégsem, ez esetben Európai Liga csoportkörösök lesznek, és elmondhatjuk, hogy az adott körülmények közepette megtettek mindent. Már az eddigiekért is csak gratulálni tudok nekik. Hajrá DVSC!
2009. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!